FB TW PIN NWS
BioRank 2514

Melek Özçağan

Doğum tarihi : ??.??.1990
Melek Özçağan kaç yaşında : 34
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Dansçı
Melek Özçağan doğum yeri : İzmir

Melek Özçağan Biyografisi

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Melek Özçağan, 1990 yılında İzmir’de doğmuştur. Tam adı Emine Melek Özçağan’dır. Aslen Karslıdır. 1,76 cm. boyunda ve 57 kilo olan Melek Özçağan İzmir’de yaşamakta ve dansçı olarak çalışmaktadır.

7 yaşında bir kızı vardır.

Melek Özçağan, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter'in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok - Selin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

2 Ocak 2017 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasından elendi.

Kaynak:Biyografi.info

Melek Özçağan videoları

Tüm Melek Özçağan videoları

Melek Özçağan için yapılan aramalar

Melek Özçağan, Melek Özçağan biyografi, Melek Özçağan hayatı, Melek Özçağan özgeçmişi, Melek Özçağan hakkında, Melek Özçağan doğum yeri, Melek Özçağan fotoğraf, Melek Özçağan video, Melek Özçağan resim, Melek Özçağan kimdir?, Melek Özçağan kaç yaşında?, Melek Özçağan nereli, Melek Özçağan memleketi