FB TW PIN NWS
BioRank 4102

Dicle Turgal

Doğum tarihi : 01.Şubat.1981
Dicle Turgal kaç yaşında : 43
Kilo & Boy :
Burcu : Kova
Meslek :
Dicle Turgal doğum yeri : İstanbul

Dicle Turgal Biyografisi

8 Şubat 2016 tarihinde başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı.

Dicle Turgal, 1 Şubat 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Girit ve Selanik göçmeni kökenlidir. Marmara Üniversitesi mezunudur. Kendini moda aşığı bir kadın olarak gören ve Styling ve blog yazarlığı da yapan Dicle Turgal, ayrıca bir dergide fashion&style bölümünde editörlük yapmaktadır.

172 cm boyunda ve 55 kg olan Dicle Turgal evlidir. Henüz çocuğu yoktur.

Dicle Turgal, 8 Şubat 2016 tarihinde TV 8 ekranlarında yeni yarışmacılarla yeniden başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Yine Öykü Serter'in sunuculuğunu yapacağı yarışmada jüri koltuğunda ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya, ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Bahar Candan, Dicle Turgal, Dilara Rabia Yaşar, Esin Çepni, Melike Çamlıoğlu, Meral Avcı, Özge Sarı, Selay Topçuoğlu, Tuğba İldiz, Yağmur Taktaş, Yeşim Aydın, Zeynep Vuran olacaktır.

8 Nisan 2016 gecesi yapılan İşte Benim Stilim yarışması finalinde 6. Sezonun birincisi Yeşim Aydın oldu.

Kaynak:Biyografi.info

Dicle Turgal videoları

Tüm Dicle Turgal videoları

Dicle Turgal için yapılan aramalar

Dicle Turgal, Dicle Turgal biyografi, Dicle Turgal hayatı, Dicle Turgal özgeçmişi, Dicle Turgal hakkında, Dicle Turgal doğum yeri, Dicle Turgal fotoğraf, Dicle Turgal video, Dicle Turgal resim, Dicle Turgal kimdir?, Dicle Turgal kaç yaşında?, Dicle Turgal nereli, Dicle Turgal memleketi