FB TW PIN NWS
BioRank 5416

Nazlı Karataş

Doğum tarihi : 01.Mart.1982
Nazlı Karataş kaç yaşında : 42
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Meslek :
Nazlı Karataş doğum yeri :

Nazlı Karataş Biyografisi

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Nazlı Karataş, 1 Mart 1982 tarihinde doğmuştur. Tam adı Duygu Nazlı Karataş Ersoy’dur. Opera ve Şan Eğitimi almıştır. Üniversite mezunu olan Nazlı Karataş, Mart 2012 ayında 'Bugün Ne Giysem' yarışmasına katıldı.

Nazlı Karataş, 2014 yılından beri Hakan Ersoy ile evlidir.

Nazlı Karataş, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter'in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok - Selin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

13 Aralık 2016 tarihinde elendi.

Kaynak:Biyografi.info

Nazlı Karataş için yapılan aramalar

Nazlı Karataş, Nazlı Karataş biyografi, Nazlı Karataş hayatı, Nazlı Karataş özgeçmişi, Nazlı Karataş hakkında, Nazlı Karataş doğum yeri, Nazlı Karataş fotoğraf, Nazlı Karataş video, Nazlı Karataş resim, Nazlı Karataş kimdir?, Nazlı Karataş kaç yaşında?, Nazlı Karataş nereli, Nazlı Karataş memleketi