FB TW PIN NWS
BioRank 3463

Selay Topçuoğlu

Doğum tarihi : ??.??.1984
Selay Topçuoğlu kaç yaşında : 40
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Aşçı
Selay Topçuoğlu doğum yeri : İstanbul

Selay Topçuoğlu Biyografisi

8 Şubat 2016 tarihinde başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı.

Selay Topçuoğlu, 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. Liseden sonra Radyo-Televizyon, Spikerlik ve de Uluslararası Profesyonel Aşçılık eğitimi aldı. Bu eğitimlerinden sonra birçok restoranta danışmanlık hizmeti vermiştir.

Kendini merhametli, sıcakkanlı ve tam bir hayvansever olarak tanımlıyan Selay Topçuoğlu, azmederek bir sene içinde 45 kilo vererek zayıfladı. Bu arada evli olan Selay Topçuoğlu eşinden boşandı.

Selay Topçuoğlu, 8 Şubat 2016 tarihinde TV 8 ekranlarında yeni yarışmacılarla yeniden başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Yine Öykü Serter'in sunuculuğunu yapacağı yarışmada jüri koltuğunda ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya, ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Bahar Candan, Dicle Turgal, Dilara Rabia Yaşar, Esin Çepni, Melike Çamlıoğlu, Meral Avcı, Özge Sarı, Selay Topçuoğlu, Tuğba İldiz, Yağmur Taktaş, Yeşim Aydın, Zeynep Vuran olacaktır.

8 Nisan 2016 gecesi yapılan İşte Benim Stilim yarışması finalinde 6. Sezonun birincisi Yeşim Aydın oldu.

Kaynak:Biyografi.info

Selay Topçuoğlu videoları

Tüm Selay Topçuoğlu videoları

Selay Topçuoğlu için yapılan aramalar

Selay Topçuoğlu, Selay Topçuoğlu biyografi, Selay Topçuoğlu hayatı, Selay Topçuoğlu özgeçmişi, Selay Topçuoğlu hakkında, Selay Topçuoğlu doğum yeri, Selay Topçuoğlu fotoğraf, Selay Topçuoğlu video, Selay Topçuoğlu resim, Selay Topçuoğlu kimdir?, Selay Topçuoğlu kaç yaşında?, Selay Topçuoğlu nereli, Selay Topçuoğlu memleketi