FB TW PIN NWS
BioRank 8642

Yağmur Gürgen

Doğum tarihi : ??.??.1989
Yağmur Gürgen kaç yaşında : 35
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Yağmur Gürgen doğum yeri : Ankara

Yağmur Gürgen Biyografisi

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Yağmur Gürgen, 1989 yılında Ankara’da doğmuştur. Tam adı Yağmur Melek Gürgen’dir. İstanbul'a yerleşmiş olan Yağmur Gürgen, 170 cm boyunda ve 50 kilodur. Müzikle de uğraşmakta ve plates eğitmenliği yapmaktadır.

Yağmur Gürgen, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter'in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok - Selin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

26 Kasım 2016 günü yapılan eleme gecesinde Çağla Şen elenerek yarışmadan ayrılınca, yarışmaya Tuğba Çiğdem girdi. Yağmur Gürgen 2 Aralık 2016 tarihinde elendi, Bahar Candan, yarışmaya girdi.

Kaynak:Biyografi.info

Yağmur Gürgen için yapılan aramalar

Yağmur Gürgen, Yağmur Gürgen biyografi, Yağmur Gürgen hayatı, Yağmur Gürgen özgeçmişi, Yağmur Gürgen hakkında, Yağmur Gürgen doğum yeri, Yağmur Gürgen fotoğraf, Yağmur Gürgen video, Yağmur Gürgen resim, Yağmur Gürgen kimdir?, Yağmur Gürgen kaç yaşında?, Yağmur Gürgen nereli, Yağmur Gürgen memleketi