FB TW PIN NWS
BioRank 2295

Meral Avcı

Doğum tarihi : ??.??.1987
Meral Avcı kaç yaşında : 37
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Meral Avcı doğum yeri : Ardahan

Meral Avcı Biyografisi

8 Şubat 2016 tarihinde başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı.

Meral Avcı, 1987 yılında Ardahan’da doğmuştur. İstanbul’da yaşamaktadır. Meral Avcı, Üniversitede Okul Öncesi Eğitim ve Psikolojisi eğitimi alarak mezun olmuştur. Ayrıca özel bir sanat okulunda Fashion designer eğitimi alırken iş temposu yüzünden ikinci eğitimini yarım bıraktı.

Seyahat etmek, ata binmek, yüzmek, plates ve aletli jimlastik vazgeçilmez hobileri arasındadır. Kendi sesini beğenmese de şarkı söylemeyi çok seviyor. Sinemaya gitmek, açık havada yürüyüş yapmak, ailesi ile vakit geçirmek en sevdiği şeyler arasındadır.

2015 yılında TV 8’de gösterilen Ütopya yarışmasına da katıldı.

Meral Avcı, 8 Şubat 2016 tarihinde TV 8 ekranlarında yeni yarışmacılarla yeniden başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Yine Öykü Serter'in sunuculuğunu yapacağı yarışmada jüri koltuğunda ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya, ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Bahar Candan, Dicle Turgal, Dilara Rabia Yaşar, Esin Çepni, Melike Çamlıoğlu, Meral Avcı, Özge Sarı, Selay Topçuoğlu, Tuğba İldiz, Yağmur Taktaş, Yeşim Aydın, Zeynep Vuran olacaktır.

8 Nisan 2016 gecesi yapılan İşte Benim Stilim yarışması finalinde 6. Sezonun birincisi Yeşim Aydın oldu.

Kaynak:Biyografi.info

Meral Avcı için yapılan aramalar

Meral Avcı, Meral Avcı biyografi, Meral Avcı hayatı, Meral Avcı özgeçmişi, Meral Avcı hakkında, Meral Avcı doğum yeri, Meral Avcı fotoğraf, Meral Avcı video, Meral Avcı resim, Meral Avcı kimdir?, Meral Avcı kaç yaşında?, Meral Avcı nereli, Meral Avcı memleketi