FB TW PIN NWS
BioRank 1288

Kerimcan Durmaz

Doğum tarihi : 02.Kasım.1994
Kerimcan Durmaz kaç yaşında : 30
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Meslek :
Kerimcan Durmaz doğum yeri : Yeniköy, Sarıyer, İstanbul

Kerimcan Durmaz Biyografisi

Kerimcan Durmaz sosyal medya fenomenidir.

Kerimcan Durmaz, 1994 yılında Balıkesir, Erdek ilçesinde 3 çocuklu bir ailede doğmuştur.

İşe ablalarının makyaj malzemeleriyle başlayan Kerimcan Durmaz, profesyonel bir makyaj uzmanıdır.

İşe ablalarının makyaj malzemeleriyle başlamış. Açmış YouTube’dan makyaj videolarını, önce ablalarını boyamış; sonra hızını alamamış kendini boyamaya başlamış. Bakü’den iş teklifi gelince Azerbaycan’ın başşehri Bakü’ye gitmiş. Burada Periscope’u keşfetmiş ve fenomen olmaya başlamış.

Sonra eğlence sektörüne girmek ve partiler düzenlemek için anlık bir kararla memlekete geri dönmüş. Adeta Türk filmlerindeki gibi bir gece kulübünde şans yüzüne gülmüş ve bir işadamı Kerimcan’a iş teklif etmiş. “Gel seni DJ yapalım” demiş. Macera da böyle başlamış. Sonunda kendini ünlü mekânlarda DJ’lik yaparken bulmuş.

Kerimcan Durmaz’ın Snapchat, Periscope, İnstagram ve Twitter gibi en çok kulllanılan sosyal medya platformlarında binlerce takipçisi vardır. Aslında MAC'te çalışan bir make up artist’dir.

21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter'in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Kaynak:Biyografi.info

Kerimcan Durmaz hakkında haberler

Tüm Kerimcan Durmaz haberleri

Kerimcan Durmaz videoları

Tüm Kerimcan Durmaz videoları

Kerimcan Durmaz için yapılan aramalar

Kerimcan Durmaz, Kerimcan Durmaz biyografi, Kerimcan Durmaz hayatı, Kerimcan Durmaz özgeçmişi, Kerimcan Durmaz hakkında, Kerimcan Durmaz doğum yeri, Kerimcan Durmaz fotoğraf, Kerimcan Durmaz video, Kerimcan Durmaz resim, Kerimcan Durmaz kimdir?, Kerimcan Durmaz kaç yaşında?, Kerimcan Durmaz nereli, Kerimcan Durmaz memleketi