FB TW PIN NWS
BioRank 1437

Niran Yalaz

Doğum tarihi : ??.??.1996
Niran Yalaz kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Model
Niran Yalaz doğum yeri : Bursa

Niran Yalaz Biyografisi

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Niran Yalaz, 1996 yılında Bursa’da doğmuştur. Tam adı Dilara Niran Yalaz’dır. İstanbul’da yaşamakta, 173 cm. boyunda ve 52 kilo olan Niran Yalaz, Lise mezunudur ve profesyonel olarak yüzme sporuyla ilgilenmektedir. 17 yaşında iken modellik yapmaya başlamıştır.

Model olarak 2016 yılı Best Model yarışmasına da katılmış olup finalistlerin arasına katılmıştır.

Niran Yalaz, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter'in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak. Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok - Selin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

19 Mart 2017 tarihinde elenen kişi Niran Yalaz olmuştur.

Kaynak:Biyografi.info

Niran Yalaz için yapılan aramalar

Niran Yalaz, Niran Yalaz biyografi, Niran Yalaz hayatı, Niran Yalaz özgeçmişi, Niran Yalaz hakkında, Niran Yalaz doğum yeri, Niran Yalaz fotoğraf, Niran Yalaz video, Niran Yalaz resim, Niran Yalaz kimdir?, Niran Yalaz kaç yaşında?, Niran Yalaz nereli, Niran Yalaz memleketi