FB TW PIN NWS
BioRank 4870

Aleyna Eroğlu

Doğum tarihi : 18.Mayıs.1996
Aleyna Eroğlu kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Aleyna Eroğlu doğum yeri : İstanbul

Aleyna Eroğlu Biyografisi

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Aleyna Eroğlu, 18 Mayıs 1996 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 1,69 cm. boyunda ve 43 kilo olan Aleyna Eroğlu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi 4 yıl okuyarak mezun olmuştur. Ardından Kadıköy Halk Eğitim 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı.

Aleyna Eroğlu, 2011 yılında “3 Kadın 3 Kader” adlı sinema filminde oynamıştır. Mega Menajerlik ile çalışan Aleyna Eroğlu, daha sonra birçok tiyatro oyunu ile son olarak Bir Yaz Gecesi Rüyası isimli filmde rol almış ve bu film ile en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Aleyna Eroğlu, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter'in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak. Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok - Selin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

Filmleri ve Dizileri :
2011 - 3 Kadın 3 Kader (Sinema Filmi)
TİYATRO – SİNEMA
Bahar Noktası- Puck (Yardımcı Rolde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü)
Üzgünüm Leyla- Leyla
Babaannem Yüz Yaşında - Marta
İnternet Zizi - Zizi


Kaynak:Biyografi.info

Aleyna Eroğlu videoları

Tüm Aleyna Eroğlu videoları

Aleyna Eroğlu için yapılan aramalar

Aleyna Eroğlu, Aleyna Eroğlu biyografi, Aleyna Eroğlu hayatı, Aleyna Eroğlu özgeçmişi, Aleyna Eroğlu hakkında, Aleyna Eroğlu doğum yeri, Aleyna Eroğlu fotoğraf, Aleyna Eroğlu video, Aleyna Eroğlu resim, Aleyna Eroğlu kimdir?, Aleyna Eroğlu kaç yaşında?, Aleyna Eroğlu nereli, Aleyna Eroğlu memleketi