FB TW PIN NWS
BioRank 3839

Melike Çamlıoğlu

Doğum tarihi : 19.Mart.1997
Melike Çamlıoğlu kaç yaşında : 26
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Meslek :
Melike Çamlıoğlu doğum yeri : Keçiören, Ankara

Melike Çamlıoğlu Biyografisi

8 Şubat 2016 tarihinde başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı.

Melike Çamlıoğlu, 19 Mart 1997 tarihinde Ankara Keçiören’de İzmir Tireli anne babanın iki kız çocuğundan küçüğü olarak doğmuştur. Babasının görevi gereği Türkiye'nin birçok yerini tayinlerle gezen Melike Çamlıoğlu öğrenimine birçok yerde başlayıp en son Tire Öğretmen Melahat Aksoy Sosyal Bilimler Lisesinden mezun oldu.

2015 yılında kazandığı İstanbul, Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünde okumaktadır. Ayrıca olup özel bir kurumundan spikerlik eğitimi almıştır.

Her gün farklı giyinme gibi bir derdi olmadığını söyleyen Melike Çamlıoğlu, gezmeyi çok sever ve “herkesin modası kendine” anlayışına sahip olup üzerine yakışanı giyer. "Pahalı eşyalar tarz olur " anlayışında değildir.

Melike Çamlıoğlu, 8 Şubat 2016 tarihinde TV 8 ekranlarında yeni yarışmacılarla yeniden başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Yine Öykü Serter'in sunuculuğunu yapacağı yarışmada jüri koltuğunda ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya, ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Bahar Candan, Dicle Turgal, Dilara Rabia Yaşar, Esin Çepni, Melike Çamlıoğlu, Meral Avcı, Özge Sarı, Selay Topçuoğlu, Tuğba İldiz, Yağmur Taktaş, Yeşim Aydın, Zeynep Vuran olacaktır.

8 Nisan 2016 gecesi yapılan İşte Benim Stilim yarışması finalinde 6. Sezonun birincisi Yeşim Aydın oldu.

Kaynak:Biyografi.info

Melike Çamlıoğlu videoları

Tüm Melike Çamlıoğlu videoları

Melike Çamlıoğlu için yapılan aramalar

Melike Çamlıoğlu, Melike Çamlıoğlu biyografi, Melike Çamlıoğlu hayatı, Melike Çamlıoğlu özgeçmişi, Melike Çamlıoğlu hakkında, Melike Çamlıoğlu doğum yeri, Melike Çamlıoğlu fotoğraf, Melike Çamlıoğlu video, Melike Çamlıoğlu resim, Melike Çamlıoğlu kimdir?, Melike Çamlıoğlu kaç yaşında?, Melike Çamlıoğlu nereli, Melike Çamlıoğlu memleketi