FB TW PIN NWS
BioRank 887

Hakan Hatipoğlu

Doğum tarihi : 28.Kasım.1979
Hakan Hatipoğlu kaç yaşında : 45
Kilo & Boy :
Burcu : Yay
Hakan Hatipoğlu doğum yeri : İstanbul

Hakan Hatipoğlu Biyografisi

2015 yılı Survivor All Star yarışmacısı ve “Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İstanbul’da Burgazada’da büyüdü. Aslen Çanakkalelidir. Işık Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü'nde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Üniversiteyi bitirince reklam ajanslarında iş hayatına atıldı. Sonra da kendi adına bir reklam ajansı kurdu.

Hakan Hatipoğlu, Adalarspor'da aktif olarak Su Topu oynamakta ve Milli takımda yer almaktadır. 2013 yılında Akdeniz Oyunları'nda Türkiye Sutopu Milli Takımı'nda yer aldı. 300 defa milli takımda yer aldı.

2009 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmaya katıldı. 250. programda yarıştı ve yarışmadan 132.000 TL ile ayrıldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi.

2010 yılında Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde oynadığı “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide Selim karakterini 80 bölüm canlandırdı.

TRT Spor’da da spor programı sundu.

Hakan Hatipoğlu, 2010 yılında, 17 Nisan 2010 – 18 Eylül 2010 tarihleri arasında yayınlanan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunuculuğunu da yaptığı ve yarışanlar “Var mısın Yok musun” yarışmacılarından seçildiği Panama’da yapılan “Survivor Kızlar – Erkekler” yarışmasına katıldı. Gizem Akın’ın da katıldığı Survivor'un Şampiyonu Merve Oflaz olmuştur. “Survivor” adasında evlenmeye karar verdiler. Yarışmadan sonra “Var Mısın Yok Musun?” yarışmasında tanıştığı Gizem Akın ile evlendi.

2013 yılının Ekim ayında 31 Aralık 2013 gecesine kadar yayınlanan “Bir Milyon Kimin?” adlı bilgi yarışmasında, yarışmanın jüri üyeleri Bülent Özveren, Okan Bayülgen ve Gülben Ergen olurken yarışmanın sunucusu Pelin Çift ile birlikte sunuculuk görevi yaptı.

22 Şubat 2015 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan “Survivor All Star” yarışmasına; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz ve Pascal Nouma, Hasan Yalnızoğlu, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Ece Begüm Yücetan, Doğukan Manço, Bozok Gören, Özlem Çalın, Duygu Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Aydın, Sahra Işık, Fulya Keskin katılacak.

14 Şubat 2015 tarihinde Nihat Doğan, Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili yazdığı tepki çeken tweet’i nedeniyle “Survivor All Star” kadrosundan çıkarıldı yerine eski futbolcu Ahmet Dursun katıldı.

İlk olarak Turabi finale çıkmayı garantilemişti. 1 Temmuz 2015 tarihinde TV 8'de yayınlanan Survivor All Star yarışmasından sonra yapılan SMS oylamasında Merve Aydın finale kalan ikinci isim oldu.

Hakan Hatipoğlu, 24 Temmuz 2010 tarihinde Gizem Hatipoğlu Akın ile evlendi. 19 ekim 2018 tarihinde Lila adını verdikleri kızı dünyaya geldi.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” yarışmasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

30 Haziran 2018 tarihinde Kıbrıs'da yapılan SMS sonuçlarına göre Survivor 2018'in şampiyonu Adem Kılıçcı oldu.

Filmleri ve Dizileri :
2018 - Benim Adım Osman (Sinema Filmi)
2016 - Hayati Tehlike (Okçu)(Sinema Filmi)
2012 - Ben Bilmem Eşim Bilir (Kendisi)(Tv Programı)
2011 - Kurtlar Vadisi Pusu 5. Sezon (Memati'nin Adamı) (TV Dizisi)
2011 - Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm (Selim)(Sinema Filmi)
2010 - Gecekondu (Kendisi) (Tv Programı)
2010 - 2012 - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Selim) (TV Dizisi)
2009 - Kapadokya Düşleri (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Hakan Hatipoğlu hakkında haberler

Tüm Hakan Hatipoğlu haberleri

Hakan Hatipoğlu videoları

Tüm Hakan Hatipoğlu videoları

Hakan Hatipoğlu için yapılan aramalar

Hakan Hatipoğlu, Hakan Hatipoğlu biyografi, Hakan Hatipoğlu hayatı, Hakan Hatipoğlu özgeçmişi, Hakan Hatipoğlu hakkında, Hakan Hatipoğlu doğum yeri, Hakan Hatipoğlu fotoğraf, Hakan Hatipoğlu video, Hakan Hatipoğlu resim, Hakan Hatipoğlu kimdir?, Hakan Hatipoğlu kaç yaşında?, Hakan Hatipoğlu nereli, Hakan Hatipoğlu memleketi