FB TW PIN NWS
BioRank 6451

Ramazan Kalyoncu

Doğum tarihi : 08.Nisan.1990
Ramazan Kalyoncu kaç yaşında : 34
Kilo & Boy :
Burcu : Koç
Meslek : Model
Ramazan Kalyoncu doğum yeri : Rize

Ramazan Kalyoncu Biyografisi

Model, fitness eğitmeni . 2017 yılında Box’un Yıldızları yarışmasına katıldı. “Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Ramazan Kalyoncu, 8 Nisan 1990 tarihinde Rize’de doğmuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü’nde okudu. Bir süre modellik de yapmış olan Ramazan, Fitness Eğitmeni olarak çalışmaktadır.

Çocukluk yaşlarından bu yana sporun bir çok farklı dalı ile ilgilenen Ramazan Kalyoncu. 1998 yılında futbol ile ilgilenirken 2003 yılında ise boksla uğraştı. 2009 yılında Fitness Eğitmenliği yaparken Pilates, Yoga ve Bokwa ile profesyonel olarak ilgilendi. Daha sonrasında ekran önü için eğitimler alan Ramazan Kalyoncu özel bir Tiyatro’da yer aldı ve kamera önü eğitimi aldı. Best Model Of Turkey yarışmasında finale çıkan Ramazan Kalyoncu, Idol of Models yarışmasında Türkiye’nin en iyi 3. Erkek Modeli seçildi.

Ramazan Kalyoncu, 2016 yılında Tv8 ekranlarında yayınlanan ve Ecem Karaağaç, Serenay Satıroğlu, Orhun Öztürk, Samet Sarıkuş, Berna Kes, Berna Keklikler ile Erdi Ünver’inde yarıştığı Göz6 Yarışmasına katıldı. Sonrasında Göz6 programı ile beraber bir çok klip ve reklam filmlerinde bulundu.

27 Ekim 2017 tarihinde Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8‘de başlayan “Box’un Yıldızları” adlı Tv programına katıldı. Ünlülerin birbiriyle dövüşeceği bu yeni yarışma programına; Milli boksör Adem Kılıçcı, Bilgehan Demir ve Dilara Gönder sunuculuk yaparken erkek yarışmacılar Bülent Çetinaslan, Çılgın Sedat, Doğuş, Sami Levi, Şenol İpek, Ateş Fatih Uçan, Ramazan Kalyoncu, Baki Mercimek, kadın yarışmacılar Asena Onur Çakmak, Fulya Keskin, Aycan Demirci, Ayşıl Özaslan, Sahra Işık, Berna Canbeldek olacaktır.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” yarışmasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

26 Mart 2018 akşamı yapılan ada konseyinde elenen Ramazan Kalyoncu oldu.

Kaynak:Biyografi.info

Ramazan Kalyoncu için yapılan aramalar

Ramazan Kalyoncu, Ramazan Kalyoncu biyografi, Ramazan Kalyoncu hayatı, Ramazan Kalyoncu özgeçmişi, Ramazan Kalyoncu hakkında, Ramazan Kalyoncu doğum yeri, Ramazan Kalyoncu fotoğraf, Ramazan Kalyoncu video, Ramazan Kalyoncu resim, Ramazan Kalyoncu kimdir?, Ramazan Kalyoncu kaç yaşında?, Ramazan Kalyoncu nereli, Ramazan Kalyoncu memleketi