FB TW PIN NWS
BioRank 219

Cumali Akgül

Doğum tarihi : ??.??.1985
Cumali Akgül kaç yaşında : 39
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Cumali Akgül doğum yeri : Suveren Köyü, Iğdır

Cumali Akgül Biyografisi

Survivor 2018 All Star” Gönüllüler takımının ilk yarışmacısı Cumali Akgül oldu.

Cumali Akgül, Iğdır'ın Suveren Köyü'nde 1985 yılında doğmuştur.

Cumali Akgül, Survivor 2018 yarışmasına katılabilmek için Iğdır'dan İstanbul'a 50 günde 1500 km yürüdü ve yürüyüşünü Ekim 2017 ayında tamamladı. Beyazıt Öztürk’ün “Beyaz Show” adlı programına davet edildi, orada Acun Ilıcalı, Cumali Akgül'ü Survivor'a aldığını açıkladı. Acun Ilıcalı ‘Bu kadar yolu bizim programımız için yürümesi önemli. Ancak tüm Survivor’a katılmak isteyenler bir yerden bir yere mi yürüsün. Böyle de bir çıkmaza girdik. Kendisiyle tanıştım zaten dünya iyisi bir kardeşimiz. Bir daha yürüyen kimseyi kesinlikle almamayı garanti ederek Cumali’yi Survivor’a almaya karar verdik” dedi.

Cumali Akgül, evli ve dört çocuk babasıdır.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” yarışmasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

Kaynak:Biyografi.info

Cumali Akgül videoları

Tüm Cumali Akgül videoları

Cumali Akgül için yapılan aramalar

Cumali Akgül, Cumali Akgül biyografi, Cumali Akgül hayatı, Cumali Akgül özgeçmişi, Cumali Akgül hakkında, Cumali Akgül doğum yeri, Cumali Akgül fotoğraf, Cumali Akgül video, Cumali Akgül resim, Cumali Akgül kimdir?, Cumali Akgül kaç yaşında?, Cumali Akgül nereli, Cumali Akgül memleketi