FB TW PIN NWS
BioRank 1509

Nadya Zagli

Doğum tarihi : ??.??.1984
Nadya Zagli kaç yaşında : 40
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Nadya Zagli doğum yeri : Atina, Yunanistan

Nadya Zagli Biyografisi

2015 yılı Survivor All Star yarışmacısı

Nadya Zagli, 1984 yılında Yunanistan, Atina’da doğmuştur.

2006 yılında sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasına katıldı. Elendikten sonra 2006 yılının Aralık ayında İstanbul’a taşınarak yerleşti. Bu yarışmada tanıştığı kendisi gibi aynı yarışmada Türk takımında yarışmacı olan Selim Sabah ile evlendi. Daha sonra 2010 yılında boşandı.

22 Şubat 2015 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan “Survivor All Star” yarışmasına; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz ve Pascal Nouma, Hasan Yalnızoğlu, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Ece Begüm Yücetan, Doğukan Manço, Bozok Gören, Özlem Çalın, Duygu Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Aydın, Sahra Işık, Fulya Keskin katılacak.

14 Şubat 2015 tarihinde Nihat Doğan, Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili yazdığı tepki çeken tweet’i nedeniyle “Survivor All Star” kadrosundan çıkarıldı yerine eski futbolcu Ahmet Dursun katıldı.

İlk olarak Turabi finale çıkmayı garantilemişti. 1 Temmuz 2015 tarihinde TV 8'de yayınlanan Survivor All Star yarışmasından sonra yapılan SMS oylamasında Merve Aydın finale kalan ikinci isim oldu.Kaynak:Biyografi.info

Nadya Zagli videoları

Tüm Nadya Zagli videoları

Nadya Zagli için yapılan aramalar

Nadya Zagli, Nadya Zagli biyografi, Nadya Zagli hayatı, Nadya Zagli özgeçmişi, Nadya Zagli hakkında, Nadya Zagli doğum yeri, Nadya Zagli fotoğraf, Nadya Zagli video, Nadya Zagli resim, Nadya Zagli kimdir?, Nadya Zagli kaç yaşında?, Nadya Zagli nereli, Nadya Zagli memleketi