FB TW PIN NWS
BioRank 53

Gizem Hatipoğlu

Doğum tarihi : ??.??.1984
Gizem Hatipoğlu kaç yaşında : 40
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Gizem Hatipoğlu doğum yeri : İstanbul

Gizem Hatipoğlu Biyografisi

Gizem Hatipoğlu, 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Asıl adı Gizem Akın’dır. Bir abisi vardır. Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu.
Gizem Hatipoğlu, 2009 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve sonradan eşi olacak olan Hakan Hatipoğlu’nun da katıldığı “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmaya katıldı. Bir sene boyunca 250. Programa katıldı sonunda yarıştığı gece yarışmadan 135.000 TL ile ayrıldı. Eşi Hakan Hatipoğlu ile burada tanışmış oldu.

Gizem Hatipoğlu, 2010 yılında, 17 Nisan 2010 – 18 Eylül 2010 tarihleri arasında yayınlanan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunuculuğunu da yaptığı ve yarışanlar “Var mısın Yok musun” yarışmacılarından seçildiği Panama’da yapılan “Survivor Kızlar – Erkekler” yarışmasına katıldı. Hakan Hatipoğlu’nun da katıldığı Survivor'un Şampiyonu Merve Oflaz olmuştur.

Bu yarışmadan sonra 24 Temmuz 2010 tarihinde Hakan Hatipoğlu ile evlendi. 19 ekim 2018 tarihinde Lila adını verdikleri kızı dünyaya geldi.

Gizem Hatipoğlu, 2011 yılında Star TV’de yayınlanan magazin programı Süper Starlife programının sunuculuğunu yaptı. 2016 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Ev Gezmesi programının sunuculuğunu yapmıştır.

Filmleri ve Dizileri :
2012 - Ben Bilmem Eşim Bilir (Tv Programı)
2010 - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (TV Dizisi)
1998 - Yeşil Elma (Kendisi)(Tv Programı)


Kaynak:Biyografi.info

Gizem Hatipoğlu için yapılan aramalar

Gizem Hatipoğlu, Gizem Hatipoğlu biyografi, Gizem Hatipoğlu hayatı, Gizem Hatipoğlu özgeçmişi, Gizem Hatipoğlu hakkında, Gizem Hatipoğlu doğum yeri, Gizem Hatipoğlu fotoğraf, Gizem Hatipoğlu video, Gizem Hatipoğlu resim, Gizem Hatipoğlu kimdir?, Gizem Hatipoğlu kaç yaşında?, Gizem Hatipoğlu nereli, Gizem Hatipoğlu memleketi