FB TW PIN NWS
BioRank 2580

Bozok Gören

Doğum tarihi : 05.Ocak.1974
Bozok Gören kaç yaşında : 50
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Meslek : Model
Bozok Gören doğum yeri : İstanbul

Bozok Gören Biyografisi

Bozok Gören, 5 ocak 1974 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Ankaralı'dır. Eğitim hayatı Ankara, İstanbul ve Amerika’da geçmiştir. Babası bir avukattır.
2000 yılında Neşe Erberk ajansında mankenlik yapmaya başlamıştır. 1.98 boyuda ve 95kg civarıdır. Bozok Gören, aynı zamanda su altı teknolojisi eğitimi almış ve profesyonel bir dalgıçtır.

Mankenlik yaptığı yıllarda adı manken Çağla Şikel’le birlikte anıldı, daha sonra 2002 yılında mankenliği bırakarak Amerika New York'ta yaşamaya başlamış, orada önce Manhattan’daki Sweet and Wishes adlı mekânda barmen olarak çalıştı daha sonra da Mahattan’da “Porch” diye bir bar restoran açarak işletmesini de kendisi yapmıştır. Melvina adında siyah Amerikalı sevgili ile evlendi ama evlilik yürümeyince boşandı. 2012'de Türkiye'ye dönerek Çeşme Alaçatı'ya yerleşmiş ve aynı yıl içinde, New York'taki kendi barında tanıştığı Amy ile evlenmiştir. Çeşme Alaçatı'da Bozok ve Amy Gören çifti birlikte bir restoranı işletmektedir.

Survivor Bozok Gören, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın Hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı. Yarışmada ünlüler takımında Bennu Gerede, Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu, Irmak Atuk, Ümit Karan yarışırken gönüllüler takımında ise Dağhan Külegeç, Bozok Gören, Gül Fakı, Duygu Çetinkaya, Emel Erdemanar, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Mustafa Sürmen, Seda Akman yarıştı.

Hilmi Cem İntepe'nin birinci olduğu yarışmada, Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan üçüncü, Murat Ceylan dördüncü olmuştur.

22 Şubat 2015 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Survivor All Star” yarışmasına; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz ve Pascal Nouma, Hasan Yalnızoğlu, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Ece Begüm Yücetan, Doğukan Manço, Bozok Gören, Özlem Çalın, Duygu Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Aydın, Sahra Işık, Fulya Keskin katılacak.

14 Şubat 2015 tarihinde Nihat Doğan, Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili yazdığı tepki çeken tweet’i nedeniyle “Survivor All Star” kadrosundan çıkarıldı yerine eski futbolcu Ahmet Dursun katıldı.

İlk olarak Turabi finale çıkmayı garantilemişti. 1 Temmuz 2015 tarihinde TV 8'de yayınlanan Survivor All Star yarışmasından sonra yapılan SMS oylamasında Merve Aydın finale kalan ikinci isim oldu.

Bozok Gören, 2012 yılından beri Amerikalı Amy ile evlidir ve Gemma Ocean Gören (d.2014) adında bir kız çocuğu vardır.

Kaynak:Biyografi.info

Bozok Gören için yapılan aramalar

Bozok Gören, Bozok Gören biyografi, Bozok Gören hayatı, Bozok Gören özgeçmişi, Bozok Gören hakkında, Bozok Gören doğum yeri, Bozok Gören fotoğraf, Bozok Gören video, Bozok Gören resim, Bozok Gören kimdir?, Bozok Gören kaç yaşında?, Bozok Gören nereli, Bozok Gören memleketi