FB TW PIN NWS
BioRank 5855

Emre Durak

Doğum tarihi : ??.??.1995
Emre Durak kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Emre Durak doğum yeri : Seyhan, Adana

Emre Durak Biyografisi

Dublör

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı. 16 Mart 2019 tarihinde Survivor 2019 yarışmacıları arasına katıldı.

Emre Durak, 1995 yılında Adana, Seyhan’da doğmuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri bölümü mezunudur.

Dublörlük yaptığını belirten Emre Durak ayrıca doğa sporları ile ilgilenmektedir. Sıkça doğa, orman ve dağ yürüyüşlerine katılan Emre Durak ayrıca Çılgın Goril isimli youtube kanalı ile youtuber olarak internet dünyasında yer almaktadır. Kanalında tehlikeli ve aksiyon dolu videolar yayınlamaktadır.

Emre Durak, bireysel spor koçu, Doğa Sporları Eğitmenliği yapmakta aynı zamanda, boks, fitness ve akrobasi ile ilgilenmektedir. Boks geçmişinde birçok madalya kazanmıştır.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan“Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” yarışmasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

16 Şubat 2018 tarihinde Hakan Hatipoğlu'nun yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle Gönüllüler takımına yedek yarışmacı olarak 24 Şubat 2018 tarihinde Emre Durak katıldı. Hastalığından dolayı yarışmadan ayrılmak zorunda kalan Gamze Aksu'nun yerine de aynı gün İpek Yaşar adlı yarışmacı katıldı.

Emre Durak, 5 Mart 2018 gecesi yapılan konseyde elenerek adaya veda etti.

16 Mart 2019 tarihinde Survivor 2019 yarışmacıları arasına katıldı.

Dominik’te Acun Ilıcalı tarafından düzenlenen Exatlon Cup'da 2019'da bu yıl Türkiye, Kolombiya, Romanya ve Meksika yarışacak.

2019 yılının son aylarında Dominik’te düzenlenen Exatlon Cup'da Türkiye takımında Emre Durak, Yusuf Karakaya, Melisa Emirbayer, Seda Ocak, Yiğit Dikmen, Okay Köksal, Sema Aydemir ve Damla Can yarışacak.Kaynak:Biyografi.info

Emre Durak için yapılan aramalar

Emre Durak, Emre Durak biyografi, Emre Durak hayatı, Emre Durak özgeçmişi, Emre Durak hakkında, Emre Durak doğum yeri, Emre Durak fotoğraf, Emre Durak video, Emre Durak resim, Emre Durak kimdir?, Emre Durak kaç yaşında?, Emre Durak nereli, Emre Durak memleketi