FB TW PIN NWS
BioRank 7501

Melisa Emirbayer

Doğum tarihi : 02.Kasım.1995
Melisa Emirbayer kaç yaşında : 29
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Meslek : Sporcu
Melisa Emirbayer doğum yeri : İzmir

Melisa Emirbayer Biyografisi

2 Şubat 2019 tarihinde Tv8'de başlayacak olan Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan’da yarışacak.

Melisa Emirbayer, 2 Kasım 1995 yılında İzmir’de doğmuştur. 177 cm boyunda ve 58 kilodur. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Yüzme Antrenörlüğü bölümü son sınıf öğrencisidir.

2002 senesinde 7 yaşında ailesinin yönlendirmesi ve hiperaktifliği sonucu yüzme sporu ile tanıştı. Fatih Kolej Spor Kulübü’nde yüzmeye başladıktan sonra ilk önce Galatasaray Spor Kulübü’ne, 5 yıl sonra da Fenerbahçe Spor Kulübü’ne transfer oldu. Bu kulüpte branşı olan kurbağa stilinde ve her kategoride birçok Türkiye şampiyonlukları oldu. 200 metre kurbağa branşında Türkiye rekoru kırıp milli takıma adım attı. 2009 senesinde başlayan milli takım serüven ile birlikte birçok organizasyonda başarılar elde etti. Kariyerini 2018 yılında noktaladı ve Göztepe Spor Kulübü yüzme şubesinde antrenörlük yapmaya başladı.

2 Şubat 2019 tarihinde Tv8'de başlayacak olan Survivor 2019 TürkiyeYunanistan’da yarışacak. Türkiye ekibinde Atakan Işıktutan, Bora Edin, Büşra Yalçın, Ecem Onaran, Hakan Kanık, Hikmet Tuğsuz, Kader Karakaya, Melisa Emirbayer, Okay Köksal, Seda Ocak, Sude Burcu, Yusuf Karakaya adlı yarışmacılar olacak.

9 Nisan 2019 tarihinde yapılan eleme gecesinde elendi. 2 Temmuz 2019 tarihinde Bodrum'dan canlı yayınla ekranlara gelen Survivor 2019'un şampiyonu Yusuf Karakaya oldu.

Dominik’te Acun Ilıcalı tarafından düzenlenen Exatlon Cup'da 2019'da bu yıl Türkiye, Kolombiya, Romanya ve Meksika yarışacak.

2019 yılının son aylarında Dominik’te düzenlenen Exatlon Cup'da Türkiye takımında Emre Durak, Yusuf Karakaya, Melisa Emirbayer, Seda Ocak, Yiğit Dikmen, Okay Köksal, Sema Aydemir ve Damla Can yarışacak.

Kaynak:Biyografi.info

Melisa Emirbayer için yapılan aramalar

Melisa Emirbayer, Melisa Emirbayer biyografi, Melisa Emirbayer hayatı, Melisa Emirbayer özgeçmişi, Melisa Emirbayer hakkında, Melisa Emirbayer doğum yeri, Melisa Emirbayer fotoğraf, Melisa Emirbayer video, Melisa Emirbayer resim, Melisa Emirbayer kimdir?, Melisa Emirbayer kaç yaşında?, Melisa Emirbayer nereli, Melisa Emirbayer memleketi