FB TW PIN NWS
BioRank 6236

İpek Yaşar

Doğum tarihi : ??.??.1991
İpek Yaşar kaç yaşında : 33
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Sporcu
İpek Yaşar doğum yeri :

İpek Yaşar Biyografisi

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

İpek Yaşar, 1991 yılında doğmuştur. Tam adı Berrin İpek Yaşar’dır.

CrossFit sporcusu olan İpek Yaşar Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Daha sonra yüksek lisans yapan İpek Yaşar başarılı bir avukat adayıdır. Aynı zamanda atlet olan İpek Yaşar, Crossfit Balaban'da koç olarak çalışmakta, aynı zamanda Galatasaray su sporu A takımında da oynayan milli su topu oyuncudur. İpek Yaşar spor kariyeri ile ön planda olmayı çok sevmektedir.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan“Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan yarışacak

Survivor 2018 All Star” yarışmasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

16 Şubat 2018 tarihinde Hakan Hatipoğlu'nun yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle Gönüllüler takımına yedek yarışmacı olarak 24 Şubat 2018 tarihinde Emre Durak katıldı. Hastalığından dolayı yarışmadan ayrılmak zorunda kalan Gamze Aksu'nun yerine de aynı gün İpek Yaşar katıldı.

Kaynak:Biyografi.info

İpek Yaşar için yapılan aramalar

İpek Yaşar, İpek Yaşar biyografi, İpek Yaşar hayatı, İpek Yaşar özgeçmişi, İpek Yaşar hakkında, İpek Yaşar doğum yeri, İpek Yaşar fotoğraf, İpek Yaşar video, İpek Yaşar resim, İpek Yaşar kimdir?, İpek Yaşar kaç yaşında?, İpek Yaşar nereli, İpek Yaşar memleketi