FB TW PIN NWS
BioRank 694

Özlem Özden

Doğum tarihi : ??.??.1981
Özlem Özden kaç yaşında : 43
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Özlem Özden doğum yeri : Antalya

Özlem Özden Biyografisi

Özlem Özden, 1981 yılında doğmuştur. Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetiminden mezun olduktan sonra kamu yönetimi alanında yüksek lisans yapmıştır. “Belediye personelinin hizmet içi yönetimi ve Antalya Belediyesi örneği” konusunda da tezini vermiştir. Annesi İzmir kökenli Antalyalı, Isparta Senirkentli olan babası emekli ilköğretim müfettişidir. Bir erkek kardeşi vardır.
2010 yılında erkek kardeşi ile beraber İstanbul'a gelip yerleşti ve bir dergide halkla ilişkiler ve reklam bölümünde çalışmaya başladı.

Lise yıllarında Antalya’da iken Tiyatro ile de ilgilenen Özlem Özden oyunculuk geçmişi ile ilgili olarak :

Antalya’da. En bilindik Mayadroom Ajans vardır. Beni bir kere Arka Sokaklar’a yollamışlardı. 1 bölüm Arka Sokaklar’da oynamışlığım var. Bir kız arkadaşımın arkadaşı vardı cast direktörü Gökhan diye. Gökhan Bey’le tanıştım ve bir gün Seksenler’i gezmeye gittik. Ertesi gün Gökhan beni aradı, “Özlem, Doksanlar’da bir bölüm oynar mısın?” dedi. Doksanlar’a gittim, hafif meşrep bir kadını oynadım ama birkaç diyaloğum vardı. Sonra beni yaza doğru tekrar aradı Medcezir’e gider misin? diye sordu. Ortam güzel neden gitmeyeyim? Benim de saçlarım o zaman uzundu. Zengin Kız Fakir Oğlan’a da gittim. Sonra beni Sebahat ile Melahat’e gönderdiler.
demiştir.

2014 yılında “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı.

Sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği, jüri üyeliğini Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez’in yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışmada Ayşenur Balcı, Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Buse Doğanay, Esra Özüver, Ezgi Baylar, Gizem Güler, Gizem Kayaalp, Melek Balkan, Nur Bozar, Roza Şake, Sara Ayşem Koçoğlu, Tuğçe Ergişi, Meltem Keklik ile yarıştı.

Özlem Özden, bu yarışmayı kazanırsa senaryosunu yazdığı filmi çekmek istiyor.

2015 Ocak ayında vizyona girecek olan “Sebahat ile Melahat” adlı sinema filminde küçük bir rol ile sinema dünyasına adım attı.

7 Aralık 2014 tarihinde "Bu Tarz Benim" adlı yarışmaya Metin Arolat konuk jüri üyesi olarak katılırken Emine Ün de şarkıları ile geceye renk katacak.

Özlem Özden, 13 Aralık 2014 Cumartesi gecesi yapılan elemede Ezgi Baylar, jürinin karşısına geçti. Jürinin kararıyla Bu Tarz Benim'e veda eden isim Özlem Özden oldu.

Kaynak:Biyografi.info

Özlem Özden kitapları

  • Kar Benek Kara Benek Kar Benek Kara Benek

    Yarın tarihi : 2013-03-01


    Yayınevi : TUDEM YAYINEVİ


    Çocuk Kitapları » Okul Öncesi » Hikaye

Tüm Özlem Özden kitapları

Özlem Özden için yapılan aramalar

Özlem Özden, Özlem Özden biyografi, Özlem Özden hayatı, Özlem Özden özgeçmişi, Özlem Özden hakkında, Özlem Özden doğum yeri, Özlem Özden fotoğraf, Özlem Özden video, Özlem Özden resim, Özlem Özden kimdir?, Özlem Özden kaç yaşında?, Özlem Özden nereli, Özlem Özden memleketi