FB TW PIN NWS
BioRank 8261

Bora Edin

Doğum tarihi : 23.Mart.1984
Bora Edin kaç yaşında : 40
Kilo & Boy :
Burcu : Koç
Meslek : Sporcu
Bora Edin doğum yeri : İstanbul

Bora Edin Biyografisi

2 Şubat 2019 tarihinde Tv8'de başlayacak olan Survivor 2019 TürkiyeYunanistan’da yarışacak.

Bora Edin, 23 Mart 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 7 yaşına kadar İsviçre’de yaşadı. Lisede eğitim için Malta’ya gitti ve burada Hibernians futbol takımında oynadı. 2 yıl sonra Türkiye’ye dönüş yaptı, Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünde okudu. Yeditepe Üniversitesi’nde futbol takımında kaptanlık yaptı.

İstanbul’da Crossfit eğitmeni olarak çalışmaktadır.

Fitness eğitmenliği yapan Bora Edin, badminton, basketbol, yüzme ve wakebord gibi bir çok spor dalıyla ilgilenmektedir. 180 cm boyunda ve 74 kilo ağırlığındadır.

Bora Edin, 2017 yılında Hülya Coban Edin ile evlendi.

2 Şubat 2019 tarihinde Tv8'de başlayacak olan Survivor 2019 TürkiyeYunanistan’da yarışacak. Türkiye ekibinde Atakan Işıktutan, Bora Edin, Büşra Yalçın, Ecem Onaran, Hakan Kanık, Hikmet Tuğsuz, Kader Karakaya, Melisa Emirbayer, Okay Köksal, Seda Ocak, Sude Burcu, Yusuf Karakaya adlı yarışmacılar olacak.

2 Temmuz 2019 tarihinde Bodrum'dan canlı yayınla ekranlara gelen Survivor 2019'un şampiyonu Yusuf Karakaya oldu.Kaynak:Biyografi.info

Bora Edin için yapılan aramalar

Bora Edin, Bora Edin biyografi, Bora Edin hayatı, Bora Edin özgeçmişi, Bora Edin hakkında, Bora Edin doğum yeri, Bora Edin fotoğraf, Bora Edin video, Bora Edin resim, Bora Edin kimdir?, Bora Edin kaç yaşında?, Bora Edin nereli, Bora Edin memleketi