FB TW PIN NWS
BioRank 1391

Aygün Aydın

Doğum tarihi : ??.??.1994
Aygün Aydın kaç yaşında : 27
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Model
Aygün Aydın doğum yeri : İstanbul

Aygün Aydın Biyografisi

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Aygün Aydın, 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Beykent Üniversitesi Tv Haberciliği ve Programcılığı bölümü okumaktadır.

1.65 cm. boyunda ve 5o kilo olan Aygün Aydın, 36 beden olup 38 numara ayakkabı giymekte ve göz rengi eladır. Neşe Erberk Ajansına bağlı olarak modellik yapmaktadır.

Oyunculuk ve müzik eğitimi de almış olan Aygün Aydın, 2014 yılında şarkıcı Ravi İncigöz ve Mustafa Ceceli’nin “Şeker” klibinde oynadı.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Nil Anka, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur.

Kaynak:Biyografi.info

Aygün Aydın videoları

Tüm Aygün Aydın videoları

Aygün Aydın için yapılan aramalar

Aygün Aydın, Aygün Aydın biyografi, Aygün Aydın hayatı, Aygün Aydın özgeçmişi, Aygün Aydın hakkında, Aygün Aydın doğum yeri, Aygün Aydın fotoğraf, Aygün Aydın video, Aygün Aydın resim, Aygün Aydın kimdir?, Aygün Aydın kaç yaşında?, Aygün Aydın nereli, Aygün Aydın memleketi