FB TW PIN NWS
BioRank 2114

Çağla Yıldırım

Doğum tarihi : ??.??.1993
Çağla Yıldırım kaç yaşında : 31
Kilo & Boy :
Burcu :
Çağla Yıldırım doğum yeri : İzmir

Çağla Yıldırım Biyografisi

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Çağla Yıldırım, 1993 yılında İzmir’de doğmuştur. Adriana Lima’nın gözlerine benzeyen gözleri vardır. Dans etmeyi sevmekte ve masa tenisi ile de ilgilenmektedir.

1.75 boyunda ve 52 kilogram ağırlığında olan Çağla Yıldırım, şarkıcı Yusuf Güney ile birliktedir. “Fatih Harbiye” ve “Güzel ve Çirkin” dizilerinde oynadı, birçok markanın tanıtım mankenliğini yaptı. Yalan söylemek ve karşısındaki insanı kandırmaya çalışmak, bir bayanın kaba konuşması ve sahte arkadaşlıklardan hoşlanmayan Çağla Yıldırım’ın yönetmeliği ve senaryosu kendine ait bir film çekmek hayali vardır.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Nil Anka, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur.

Kaynak:Biyografi.info

Çağla Yıldırım videoları

Tüm Çağla Yıldırım videoları

Çağla Yıldırım için yapılan aramalar

Çağla Yıldırım, Çağla Yıldırım biyografi, Çağla Yıldırım hayatı, Çağla Yıldırım özgeçmişi, Çağla Yıldırım hakkında, Çağla Yıldırım doğum yeri, Çağla Yıldırım fotoğraf, Çağla Yıldırım video, Çağla Yıldırım resim, Çağla Yıldırım kimdir?, Çağla Yıldırım kaç yaşında?, Çağla Yıldırım nereli, Çağla Yıldırım memleketi