FB TW PIN NWS
BioRank 4533

Buse Akbaşak

Doğum tarihi : ??.??.1996
Buse Akbaşak kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Buse Akbaşak doğum yeri : İstanbul

Buse Akbaşak Biyografisi

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Buse Akbaşak, 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1.75 cm. Boyunda ve 52 kilo olan Buse Akbaşak’ın halen tahsil hayatı devam etmektedir.

Çok farklı giyim tarzı olduğunu söyleyen ve Lady Gaga'ya benzerliğiyle de dikkat çeken Buse Akbaşak, katıldığı 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasını kazanıp, büyük ödülle de kendi tarzına uygun butik dükkanı açmayı hedeflemektedir.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Nil Anka, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur.

Kaynak:Biyografi.info

Buse Akbaşak videoları

Tüm Buse Akbaşak videoları

Buse Akbaşak için yapılan aramalar

Buse Akbaşak, Buse Akbaşak biyografi, Buse Akbaşak hayatı, Buse Akbaşak özgeçmişi, Buse Akbaşak hakkında, Buse Akbaşak doğum yeri, Buse Akbaşak fotoğraf, Buse Akbaşak video, Buse Akbaşak resim, Buse Akbaşak kimdir?, Buse Akbaşak kaç yaşında?, Buse Akbaşak nereli, Buse Akbaşak memleketi