FB TW PIN NWS
BioRank 4631

Öykü Ekinci

Doğum tarihi : ??.??.1993
Öykü Ekinci kaç yaşında : 31
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Model
Öykü Ekinci doğum yeri : İzmir

Öykü Ekinci Biyografisi

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Öykü Ekinci, 1993 yılında İzmir’de doğmuştur. İzmir’de Üniversitede markacılık üzerine okumaktadır. Fenogram Ajans’a bağlı model olarak çalışmaktadır.

Prova mankenliği yapan ve 1.75 cm. Boyunda, 58 kilo olan Öykü Ekinci, 2012 yılında “Bugün Ne Giysem” yarışmasına katıldı. 2014 yılında da “Bana Herşey Yakışır” yarışmasına katıldı. Ayakkabı takıntısı olan Öykünün 100’ün üzerinde ayakkabısı vardır.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Nil Anka, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur.

Kaynak:Biyografi.info

Öykü Ekinci videoları

Tüm Öykü Ekinci videoları

Öykü Ekinci için yapılan aramalar

Öykü Ekinci, Öykü Ekinci biyografi, Öykü Ekinci hayatı, Öykü Ekinci özgeçmişi, Öykü Ekinci hakkında, Öykü Ekinci doğum yeri, Öykü Ekinci fotoğraf, Öykü Ekinci video, Öykü Ekinci resim, Öykü Ekinci kimdir?, Öykü Ekinci kaç yaşında?, Öykü Ekinci nereli, Öykü Ekinci memleketi