FB TW PIN NWS
BioRank 3500

Özde Özkan

Doğum tarihi : 06.Haziran.1993
Özde Özkan kaç yaşında : 31
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek :
Özde Özkan doğum yeri : İstanbul

Özde Özkan Biyografisi

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Özde Özkan, 6 Haziran, 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Mithatpaşa Anadolu Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda tasarımı bölümünde okumaya devam etmektedir.

1.78 cm. Boyunda ve 55 kilo olan Özde Özkan, daha önce 2013 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılmış ve Best Face kategorisinde en güzel yüz kazananı oldu. 2014 yılında Elidor Miss Turkey 2014 güzellik yarışmasına da katıldı.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Nil Anka, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur.

Kaynak:Biyografi.info

Özde Özkan videoları

Tüm Özde Özkan videoları

Özde Özkan için yapılan aramalar

Özde Özkan, Özde Özkan biyografi, Özde Özkan hayatı, Özde Özkan özgeçmişi, Özde Özkan hakkında, Özde Özkan doğum yeri, Özde Özkan fotoğraf, Özde Özkan video, Özde Özkan resim, Özde Özkan kimdir?, Özde Özkan kaç yaşında?, Özde Özkan nereli, Özde Özkan memleketi