FB TW PIN NWS
BioRank 6326

Nazlı Tepetaş

Doğum tarihi : ??.??.1990
Nazlı Tepetaş kaç yaşında : 33
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Model, Spiker
Nazlı Tepetaş doğum yeri : Ankara

Nazlı Tepetaş Biyografisi

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Nazlı Tepetaş, 1990 yılında Ankara’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi - Başkent İletişim Bilimleri Akademisi gazetecilik bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Üniversite öğrenciliği zamanında bir haber kanalında spiker olarak çalıştı.

1.68 cm. Boyunda ve 52 kilo olan Nazlı Tepetaş, Bg Ajans’a bağlı olarak çalışmaktadır. Azerbaycan’da oynayan bir tereyağ reklamında ve bir kamu spotu reklamında rol aldı. CNN Türk’te çalışmıştır.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nil Anka, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur.

Kaynak:Biyografi.info

Nazlı Tepetaş videoları

Tüm Nazlı Tepetaş videoları

Nazlı Tepetaş için yapılan aramalar

Nazlı Tepetaş, Nazlı Tepetaş biyografi, Nazlı Tepetaş hayatı, Nazlı Tepetaş özgeçmişi, Nazlı Tepetaş hakkında, Nazlı Tepetaş doğum yeri, Nazlı Tepetaş fotoğraf, Nazlı Tepetaş video, Nazlı Tepetaş resim, Nazlı Tepetaş kimdir?, Nazlı Tepetaş kaç yaşında?, Nazlı Tepetaş nereli, Nazlı Tepetaş memleketi