FB TW PIN NWS
BioRank 6679

Chloe Loughnan

Doğum tarihi : 04.Temmuz.1992
Chloe Loughnan kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu : Yengeç
Meslek : Model
Chloe Loughnan doğum yeri : Blackrock köyü, Cork City, İrlanda

Chloe Loughnan Biyografisi

Şarkıcı Serdar Ortaç ile evlidir.
Chloe Loughnan, 1992 yılında İrlanda’da Cork City’e bağlı Blackrock köyünde doğmuştur. Annesi Lucy Loughnan, babası Jason Loughnan’dır. İrlanda üniversitesi Gazetecilik bölümünü yarıda bıraktı. Üniversite eğitimi sırasında Paris’te bulunan bir mankenlik ajansı tarafından modellik teklifi alarak Fransa’ya davet edildi bu nedenle eğitim hayatına devam edemedi.

Paris’te modellik yaparken daha sonra 2011 yılında ziyaret için geldiği İstanbul’da ve Cengiz Abazoğlu defilesinden sonra Serdar Ortaç ile tanışarak yaşadığı ciddi ilişkinin ardından İstanbul’da kalmaya karar verdi.

Chloe Loughnan, şarkıcı Serdar Ortaç’ın kliplerinde de rol aldı.

Türkiyede bir balık restoranı işletmektedir.

Chloe Loughnan, 2014 yılında “Beyaz Karanfil” dizisinde Berrak karakterini canlandırırken Kenan Çoban, Hakan Boyav, Ali Sürmeli, Erdem Ergüney, Çağlar Ertuğrul, Seda Demir ile beraber rol aldı.

Chloe Loughnan, 6 Haziran 2014 tarihinde şarkıcı Serdar Ortaç ile evlendi. Nikahını Mustafa Sarıgül'ün oğlu Şişli Belediyesi Başkan Vekili Emir Sarıgül kıydı. 8 Ağustos 2019 tarihinde Beykoz Adliyesi'nde anlaşmalı olarak boşandılar.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yapacağı Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasında; Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan oturacak.

Fimleri ve Dizileri :
2014 - Beyaz Karanfil (Berrak) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Chloe Loughnan için yapılan aramalar

Chloe Loughnan, Chloe Loughnan biyografi, Chloe Loughnan hayatı, Chloe Loughnan özgeçmişi, Chloe Loughnan hakkında, Chloe Loughnan doğum yeri, Chloe Loughnan fotoğraf, Chloe Loughnan video, Chloe Loughnan resim, Chloe Loughnan kimdir?, Chloe Loughnan kaç yaşında?, Chloe Loughnan nereli, Chloe Loughnan memleketi