FB TW PIN NWS
BioRank 5662

Serpil Gök

Doğum tarihi : ??.??.1991
Serpil Gök kaç yaşında : 33
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Serpil Gök doğum yeri : İstanbul

Serpil Gök Biyografisi

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Serpil Gök, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesinden 2014 yılında mezun oldu.

Oyuncu olmayı hayal eden ve 1.70 cm. Boyunda, 53 kilo olan Serpil Gök, pilates yapıyor, tiyatro ve sinema ile ilgileniyor.

2014 Aralık ayında İlker Ayrık’ın sunduğu “Ben Bilmem Eşim Bilir” adlı yarışmaya Serpil Gök- Zülfü Sekmen çifti olarak katıldı.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Nil Anka olmuştur.

Kaynak:Biyografi.info

Serpil Gök videoları

Tüm Serpil Gök videoları

Serpil Gök için yapılan aramalar

Serpil Gök, Serpil Gök biyografi, Serpil Gök hayatı, Serpil Gök özgeçmişi, Serpil Gök hakkında, Serpil Gök doğum yeri, Serpil Gök fotoğraf, Serpil Gök video, Serpil Gök resim, Serpil Gök kimdir?, Serpil Gök kaç yaşında?, Serpil Gök nereli, Serpil Gök memleketi