FB TW PIN NWS
BioRank 4159

Okan Yiğit

Doğum tarihi : ??.??.1996
Okan Yiğit kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Dizi Oyuncusu
Okan Yiğit doğum yeri : Antalya

Okan Yiğit Biyografisi

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı.

Okan Yiğit, 1996 yılında Antalya’da doğmuştur. İstanbul'da yaşayan Okan, aslen Antalyalıdır. 75.Yıl Cumhuriyet Lisesi’ni bitirdikten sonra öğrenimine açık öğretimde devam etmektedir. Antalya Devlet Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldı.

Basketbol, yüzme, futbol gibi sporlarla yakından ilgilenen Okan, asıl yeteneği olan oyunculuğu geniş kitlelere gösterebilmek için İstanbul’a gelmiştir. İnternetten yayınladığı skeç, mini dizi ve talk showlarla 1.000.000’un üzerinde görüntülenen videolar üreterek adını internet fenomenleri arasına yazdırmış. Birçok dizi ve reklam filminde oynamıştır. Hedefi oyunculuk alanında Hollywood’da yer almak. Okan, bu yüzden de Fenomen'i kazanacağına oldukça emin.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumu ile başlayan ve aynı evin içerisinde yaşayacak 6 erkek ve 6 kadın olmak üzere başlangıç itibariyle toplam 12 yarışmacının bulunduğu “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Kadın Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın (Fenomen), Onur Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.

Kaynak:Biyografi.info

Okan Yiğit videoları

Tüm Okan Yiğit videoları

Okan Yiğit için yapılan aramalar

Okan Yiğit, Okan Yiğit biyografi, Okan Yiğit hayatı, Okan Yiğit özgeçmişi, Okan Yiğit hakkında, Okan Yiğit doğum yeri, Okan Yiğit fotoğraf, Okan Yiğit video, Okan Yiğit resim, Okan Yiğit kimdir?, Okan Yiğit kaç yaşında?, Okan Yiğit nereli, Okan Yiğit memleketi