FB TW PIN NWS
BioRank 9394

Osman Aydın (Fenomen)

Doğum tarihi : ??.??.1986
Osman Aydın (Fenomen) kaç yaşında : 38
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Osman Aydın (Fenomen) doğum yeri : İzmit

Osman Aydın (Fenomen) Biyografisi

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı.

Osman Aydın, 1986 yılında İzmit'te doğmuştur. İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu, Uluslararası Lojistik Bölümü'nden mezun oldu.

Bir süre profesyonel futbol ile uğraşmıştır. Ancak geçirdiği bir sakatlık sonucu kariyerine veda etmek zorunda kalmıştır. Daha sonra çevresinin ısrarıyla modellik ve oyunculuk alanında ilerlemeye karar vermiştir.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumu ile başlayan ve aynı evin içerisinde yaşayacak 6 erkek ve 6 kadın olmak üzere başlangıç itibariyle toplam 12 yarışmacının bulunduğu “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Kadın Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın (Fenomen), Onur Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.

Kaynak:Biyografi.info

Osman Aydın (Fenomen) videoları

Tüm Osman Aydın (Fenomen) videoları

Osman Aydın (Fenomen) için yapılan aramalar

Osman Aydın (Fenomen), Osman Aydın (Fenomen) biyografi, Osman Aydın (Fenomen) hayatı, Osman Aydın (Fenomen) özgeçmişi, Osman Aydın (Fenomen) hakkında, Osman Aydın (Fenomen) doğum yeri, Osman Aydın (Fenomen) fotoğraf, Osman Aydın (Fenomen) video, Osman Aydın (Fenomen) resim, Osman Aydın (Fenomen) kimdir?, Osman Aydın (Fenomen) kaç yaşında?, Osman Aydın (Fenomen) nereli, Osman Aydın (Fenomen) memleketi