FB TW PIN NWS
BioRank 3258

Kerim Savaş Sarı

Doğum tarihi : ??.??.1982
Kerim Savaş Sarı kaç yaşında : 42
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Kerim Savaş Sarı doğum yeri : İstanbul

Kerim Savaş Sarı Biyografisi

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı.

Kerim Savaş Sarı, 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini İzmir'de yaptıktan sonra üniversite eğitimini Sakarya Üniversitesi Metal Bölümünde okuyarak tamamladı. İlkokulda başladığı karete sporunda siyah kuşak almıştır. 184 cm boyunda ve 82 kilo olan Kerim Savaş Sarı uzak doğu sporlarıyla ve extrem sporlarla da uğraşmaktadır.

Kerim Savaş Sarı, ‘’Ödüllü vücudu’’ ve extream sporlarla renklendirdiği televizyon programları sayesinde pek çok ünlünün bilinmeyen yönlerini ekrana taşımıştır.

Kerim Savaş, KarmaTürk, KarmaLove ve SlowTürk gibi radyolarda radyo programcı yapmaktadır. Hazırladığı romantik programlar ve ses tonuyla büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumu ile başlayan ve aynı evin içerisinde yaşayacak 6 erkek ve 6 kadın olmak üzere başlangıç itibariyle toplam 12 yarışmacının bulunduğu “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Kadın Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın (Fenomen), Onur Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.

Kaynak:Biyografi.info

Kerim Savaş Sarı videoları

Tüm Kerim Savaş Sarı videoları

Kerim Savaş Sarı için yapılan aramalar

Kerim Savaş Sarı, Kerim Savaş Sarı biyografi, Kerim Savaş Sarı hayatı, Kerim Savaş Sarı özgeçmişi, Kerim Savaş Sarı hakkında, Kerim Savaş Sarı doğum yeri, Kerim Savaş Sarı fotoğraf, Kerim Savaş Sarı video, Kerim Savaş Sarı resim, Kerim Savaş Sarı kimdir?, Kerim Savaş Sarı kaç yaşında?, Kerim Savaş Sarı nereli, Kerim Savaş Sarı memleketi