FB TW PIN NWS
BioRank 3636

Muhammet Kayku

Doğum tarihi : ??.??.1991
Muhammet Kayku kaç yaşında : 33
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Dizi Oyuncusu
Muhammet Kayku doğum yeri : İstanbul

Muhammet Kayku Biyografisi

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı.

Muhammet Kayku, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kafkasya göçmenidir. Üniversiteye hazırlanan Muhammet Kayku, eğitimlerini tamamladıktan sonra, birçok dizi, sinema, reklam, tiyatro oyunlarında yer aldı.

Profesyonel olarak fotomodellik ve aynı zamanda profesyonel fotoğrafçılık da yapıyor. Kanal 7'nin Hayat Dediğin ve Elif dizilerinde rol almıştır. Alemin Kıralı dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır. 8 Nisan 2016'da vizyona giren, başrollerini Mustafa Topaloğlu ve Oya Aydoğan'ın oynadığı “Türk Lokumu” filminde rol alan Muhammet Kayku daha önce birçok projede rol almıştır. Kinetix ve İstanbul'un tanıtım reklamlarında rol almıştır.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumu ile başlayan ve aynı evin içerisinde yaşayacak 6 erkek ve 6 kadın olmak üzere başlangıç itibariyle toplam 12 yarışmacının bulunduğu “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Kadın Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın (Fenomen), Onur Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.

Filmleri ve Dizileri :
2015 - Türk Lokumu (Sinema filmi)
2015 - Kafes (Sinema filmi)
2014 - Hayat Dediğin (Tv dizisi)
2014 - Elif (Tv dizisi)
2013 - Şahin ve Çetesi (TV Dizisi)
2012 - Kızımı kurtarın (Toti) (Sinema filmi)
2011 - 2013 - Alemin Kıralı ( Konuk oyuncu)(Tv dizisi)
2011 - Su Yolunu Bulur (Tv dizisi)
2009 - 4. Osman (Tv dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Muhammet Kayku videoları

Tüm Muhammet Kayku videoları

Muhammet Kayku için yapılan aramalar

Muhammet Kayku, Muhammet Kayku biyografi, Muhammet Kayku hayatı, Muhammet Kayku özgeçmişi, Muhammet Kayku hakkında, Muhammet Kayku doğum yeri, Muhammet Kayku fotoğraf, Muhammet Kayku video, Muhammet Kayku resim, Muhammet Kayku kimdir?, Muhammet Kayku kaç yaşında?, Muhammet Kayku nereli, Muhammet Kayku memleketi