FB TW PIN NWS
BioRank 5174

Gül Köseoğlu

Doğum tarihi : ??.??.1983
Gül Köseoğlu kaç yaşında : 41
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Gül Köseoğlu doğum yeri : Denizli

Gül Köseoğlu Biyografisi

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı.

Gül Köseoğlu, 1983 yılında Denizli’de doğmuştur. Gül Köseoğlu, 1.71 boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır. İstanbul Bahçelievler’de yaşıyor. Aslen Denizli’li ve ailesi halen orada yaşıyor.

Kuşadası’nda tanıştığı bir İngilizle 20 yaşında evlenmiş, 3.5 yıl evli kalmış boşandıktan sonra da İngiltere’de yaşamaya devam etmiş. Toplamda 8 yıl İngiltere'de yaşamış. İngiltere’de make-up okuyup modellik yapmış. Türkiye’ye dönüp THY’de kabin memuru olmuş. Gül, neşesi, rahatlığı ve espri kabiliyetiyle herkes tarafından çok sevileceğine inanıyor. İkizler burcu, sabırsız ve kararsız bir yapısı varmış.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumu ile başlayan ve aynı evin içerisinde yaşayacak 6 erkek ve 6 kadın olmak üzere başlangıç itibariyle toplam 12 yarışmacının bulunduğu “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Kadın Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın (Fenomen), Onur Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.

Kaynak:Biyografi.info

Gül Köseoğlu videoları

Tüm Gül Köseoğlu videoları

Gül Köseoğlu için yapılan aramalar

Gül Köseoğlu, Gül Köseoğlu biyografi, Gül Köseoğlu hayatı, Gül Köseoğlu özgeçmişi, Gül Köseoğlu hakkında, Gül Köseoğlu doğum yeri, Gül Köseoğlu fotoğraf, Gül Köseoğlu video, Gül Köseoğlu resim, Gül Köseoğlu kimdir?, Gül Köseoğlu kaç yaşında?, Gül Köseoğlu nereli, Gül Köseoğlu memleketi