FB TW PIN NWS
BioRank 1139

Mustafa Kemal Kurt

Doğum tarihi : -
Mustafa Kemal Kurt kaç yaşında : -
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Sporcu
Mustafa Kemal Kurt doğum yeri :

Mustafa Kemal Kurt Biyografisi

12 Mart 2018 tarihinde “Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmenliği Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt İstanbul Beşiktaş'ta ikamet etmektedir.

Profesyonel ragbi oyuncusu olan Mustafa Kemal Kurt, aynı zamanda Türk Rugby Milli Takımı'nın kaptanı ve 2010 yılından beri oyuncusudur. Rugby'nin yanı sıra Crossfit sporuyla da ilgileniyor. Bir dönem Zone Zorlu Center'da ve Koç Üniversitesinde Rugby Koç'u olarak görev yaptı.

2008 - 2011 yılları arasında bir Fransız ragbi takımı olan“RC Vichy Rugby” kulübünde oynadı. 2011 - 2015 yılları arasında İstanbul’da Koç Üniversitesinde Rugby takımı Koç'u olarak görev yaptı. 2015 - 2016 yılları arasında İstanbul’da Zone Zorlu Center'da Spor Şefi ve Rugby Koç'u olarak görev yaptı.

12 Mart 2018 tarihinde “Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Survivor’da yeni format gereği hem All Star’a hem de Gönüllüler’e ikişer yarışmacı katıldı. Yiğit Dikmen bu yarışmacılardan biri. Yiğit Dikmen Survivor 2018 All Star takımında yarışacak. Diğer katılan yarışmacı Elif Şadoğlu'dur. Gönüllüler takımına ise Mustafa Kemal Kurt ve Batuhan Buğra Eruygun katılmıştır.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan“Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan yarışacak

Survivor 2018 All Star” yarışmasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

16 Şubat 2018 tarihinde Hakan Hatipoğlu'nun yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle Gönüllüler takımına yedek yarışmacı olarak 24 Şubat 2018 tarihinde Emre Durak katıldı. Hastalığından dolayı yarışmadan ayrılmak zorunda kalan Gamze Aksu'nun yerine de aynı gün İpek Yaşar katıldı.

Kaynak:Biyografi.info

Mustafa Kemal Kurt için yapılan aramalar

Mustafa Kemal Kurt, Mustafa Kemal Kurt biyografi, Mustafa Kemal Kurt hayatı, Mustafa Kemal Kurt özgeçmişi, Mustafa Kemal Kurt hakkında, Mustafa Kemal Kurt doğum yeri, Mustafa Kemal Kurt fotoğraf, Mustafa Kemal Kurt video, Mustafa Kemal Kurt resim, Mustafa Kemal Kurt kimdir?, Mustafa Kemal Kurt kaç yaşında?, Mustafa Kemal Kurt nereli, Mustafa Kemal Kurt memleketi