FB TW PIN NWS
BioRank 7391

Muhammed Çetin

Doğum tarihi : 23.Kasım.1999
Muhammed Çetin kaç yaşında : 23
Kilo & Boy :
Burcu : Yay
Muhammed Çetin doğum yeri : Malatya

Muhammed Çetin Biyografisi

Muhammed Çetin, 13 Kasım 1999 tarihinde Malatya’da doğmuştur. 2019 – 2021 yılları arasında İstanbul’da Aydın Üniversitesi'nde Radyo Televizyon Bölünde okuyarak mezun oldu.
178 cm. boyunda ve 65 kilo olan Muhammed Çetin, 2017 yılında Başkent akademisi oyunculuk bölümünden mezun oldu. Ondan sonra tiyatro oyunlarında rol aldı. Daha sonra Cüneyt Sayıl’dan kamera önü oyunculuk dersleri aldı. Başkent Bilimler Akademisinde, özel 7 ay ücretli 3 ay burslu Ayşe Direkoğlu Cast’nda audition çekimleri dersi aldı.

Oynadığı tiyatro oyunlarında herkesin dikkatini çekmeyi başaran Muhammed Çetin, kısa süre içerisinde yönetmenliğini M. Çağatay Tosun'un yaptığı TRT’de "Uyanış: Büyük Selçuklu" dizisinin yapımcısı Emre Konuk'un anlık kararı ile Bahtini karakteri ile izleyicilerin karşısına çıktı. Oynadığı kötü karakter ile sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Rol aldığı Tiyatro Oyunları :
2017- 2019 - Gülermisin Tüyermisin : Hüseyin Erkanlı - (İstanbul Sanat Ofisi)
2018- 2019 - Define Avı : Nilüfer Erkanlı - (İstanbul Sanat Ofisi)
2017- 2019 - Güzel Bir Dünya İçin : Nilüfer Erkanlı - (İstanbul Sanat Ofisi)

Rol aldığı Reklam filmleri :
10 Kasım reklamı

Filmleri ve Dizileri :
2021 - Uyanış Büyük Selçuklu (Bahtini ) (Tv dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Muhammed Çetin için yapılan aramalar

Muhammed Çetin, Muhammed Çetin biyografi, Muhammed Çetin hayatı, Muhammed Çetin özgeçmişi, Muhammed Çetin hakkında, Muhammed Çetin doğum yeri, Muhammed Çetin fotoğraf, Muhammed Çetin video, Muhammed Çetin resim, Muhammed Çetin kimdir?, Muhammed Çetin kaç yaşında?, Muhammed Çetin nereli, Muhammed Çetin memleketi