FB TW PIN NWS
BioRank 494

Dikran Masis

Doğum tarihi : ??.??.1946
Dikran Masis kaç yaşında : 78
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : İş adamı
Dikran Masis doğum yeri : İstanbul

Dikran Masis Biyografisi

Ermeni asıllı iş insanı Masis, ünlü emlakçılar arasında yer alıyor.

Dikran Masis, 1946 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eskidji Müzayede Şirketi'nin sahibi ve Eskidji Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Dikran Masis, babasından kalan miras ile işlerini büyütmüştür. İş insanı Masis, ünlü emlakçılar arasında yer alıyor.

1447 mülkü olan ünlü iş insanı Dikran Masis, eşiyle birlikte Londra'da yaşıyordu. Pandemi döneminde de Türkiye'ye geldi.

Dikran Masis, şarkıcı Nükhet Duru ile 1987 yılında evlendi. 1991 yılında boşandı. Bu evliliğinden Cem Masis adında bir oğlu vardır.

Dikran Masis'in ilk eşi Ceyn ile evliliğinden Marc Masis adında bir oğlu ve Alexandra Lisa Masis adında kızı vardır.

Şimdiye kadar 4 evlilik yapan Dikran Masis, son evliliğini 2009 yılında kendinden 35 yaş küçük olan iç mimar Yasemin Öztürk ile yapmıştır. Theo (d.2017) adında bir oğlu vardır. Dikran Masis, 2017 yılından itibaren eşi Yasemin Masis ile birlikte Londra’da yaşıyor.

Emlak kralı Dikran Masis, 2020 yılında koronavirüs nedeniyle 1447 kiracısından 2 ay kira almayacağını belirterek gündem oldu.

Kaynak:Biyografi.info

Dikran Masis için yapılan aramalar

Dikran Masis, Dikran Masis biyografi, Dikran Masis hayatı, Dikran Masis özgeçmişi, Dikran Masis hakkında, Dikran Masis doğum yeri, Dikran Masis fotoğraf, Dikran Masis video, Dikran Masis resim, Dikran Masis kimdir?, Dikran Masis kaç yaşında?, Dikran Masis nereli, Dikran Masis memleketi