FB TW PIN NWS
BioRank 8050

Oğulcan Ölçer

Doğum tarihi : 08.Mart.1996
Oğulcan Ölçer kaç yaşında : 26
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Oğulcan Ölçer doğum yeri : Aydın

Oğulcan Ölçer Biyografisi

Oğulcan ÖLÇER, 1996 yılında Aydın, Efeler’de doğdu. Küçük yaşta müziğe, teknolojiye ve görselliğe ilgi duydu. İlkokul yıllarını Aydın’da okuduktan sonra Muğla’nın Bodrum ilçesine yerleşti. Lise zamanında evinde kurduğu müzik stüdyosunda EDM tarzında müzik yapıp tonlarca tanınmış DJ’lere demolarını gönderdi. Ghost production ile uğraşırken bir yandan da görsel sanatlarda kendini geliştiren Oğulcan, bu dönemlerde görselliğe olan ilgisini oldukça arttırmıştır.

Oğulcan ÖLÇER'in Dünyası (Manipülasyon)

Liseyi Muğla’nın Bodrum ilçesinde bitirdikten sonra programlama ve görsel eğitim için Isparta’da Süleyman Demirel Üniversitesi’nde eğitim görmüştür.

Üniversitenin ilk senesinin yaz sezonunda bir reklam ajansında “Post Production & Graphic Artist” olarak çalışmış; Jeremy Meeks, Steve Aoki ve Luis Fonsi gibi sanatçı etkinliklerinin reklam yönetimini, fotoğraf ve video çekimlerini yapmıştır.

Bunlarla birlikte birçok referans edinen Oğulcan, Türk ünlülerden müzik klibi çekimi, sanat yönetmenliği ve etkinlik yönetimi gibi iş teklifleri almıştır. Bu dönemlerde iş yoğunluğu Oğulcan’ın bakış açısını değiştirmiş, çok fazla yaptıklarını sorgulamış, kendisi için doğru yolu seçip okuduğu üniversitenin şehrine geri dönerek kendi yazılım şirketini kurmuştur. Kurduğu yazılım şirketi ve geçmiş yaz döneminden edindiği tecrübeler, Oğulcan’ın düşüncelerini tamamen değiştirmiş ve sonu olmayan bir yolculuğa sokmuştur. Oğulcan şu anda internet üzerinden elde ettiği gelirle dünyayı geziyor. Gezip gördüğü yerlerde sanatını ve duygularını anlatan video ve fotoğrafları sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşıyor.

https://www.instagram.com/ogulcanolcer

Kaynak:Biyografi.info

Oğulcan Ölçer için yapılan aramalar

Oğulcan Ölçer, Oğulcan Ölçer biyografi, Oğulcan Ölçer hayatı, Oğulcan Ölçer özgeçmişi, Oğulcan Ölçer hakkında, Oğulcan Ölçer doğum yeri, Oğulcan Ölçer fotoğraf, Oğulcan Ölçer video, Oğulcan Ölçer resim, Oğulcan Ölçer kimdir?, Oğulcan Ölçer kaç yaşında?, Oğulcan Ölçer nereli, Oğulcan Ölçer memleketi