FB TW PIN NWS
BioRank 6178

Mine Çetinkaya

Doğum tarihi : ??.??.1992
Mine Çetinkaya kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Sporcu
Mine Çetinkaya doğum yeri : Ankara

Mine Çetinkaya Biyografisi

İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Mine Çetinkaya, 1992 yılında Ankara’da doğmuştur. 175 cm. boyunda ve 52 kilo olan Mine Çetinkaya, Ankara’da yaşamaktadır. Üniversiteden Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü mezunu olan model, şu anda fitness ve pilates eğitmenliği yapmaktadır.

Mine Çetinkaya, Best Model 2016 yarışmasına da katılmış ve finalistlerinden olmuştur. Kendi branşı voleybol olan sporcu, basketbol maçlarını izlemekten büyük keyif aldığını söylüyor. Düzenli olarak fitness ve pilates yaparak kendini formda tutuyor.

Mine Çetinkaya, 23 Ocak 2017 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına girdi. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter'in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Bahar Candan, Merve Sevin, Duygu Çevik, Aylin Ençok, Selin Ençok, Dilara Taşkın, Gülce Lale, Çağla Sarıoğlu, Ecem Aka, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

25 Ocak 2017 tarihinde sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan ayrıldı.

Kaynak:Biyografi.info

Mine Çetinkaya videoları

Tüm Mine Çetinkaya videoları

Mine Çetinkaya için yapılan aramalar

Mine Çetinkaya, Mine Çetinkaya biyografi, Mine Çetinkaya hayatı, Mine Çetinkaya özgeçmişi, Mine Çetinkaya hakkında, Mine Çetinkaya doğum yeri, Mine Çetinkaya fotoğraf, Mine Çetinkaya video, Mine Çetinkaya resim, Mine Çetinkaya kimdir?, Mine Çetinkaya kaç yaşında?, Mine Çetinkaya nereli, Mine Çetinkaya memleketi