FB TW PIN NWS
BioRank 3622

Gülce Lale

Doğum tarihi : ??.??.1990
Gülce Lale kaç yaşında : 34
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Model
Gülce Lale doğum yeri : İzmir

Gülce Lale Biyografisi

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Gülce Lale, 1990 yılında İzmir’de doğmuştur. İzmir‘de ailesi ile birlikte yaşayan Gülce Lale, Yaşar Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümünde okudu.

Gülce Lale, 2008 yılından itibaren profesyonel olarak modellik yapmaktadır. Vogue ve Boxer dergisine model olarak dikkatleri üzerine çekti. 2011 yılında Rönesans Ajans tarafından düzenlenen Miss& Mr Model Yarışması'nda üçüncü oldu ve Swim Suit ödüllerini elde etti.

Gülce Lale, 16 Ocak 2017 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter'in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Bahar Candan, Berna Doğan, Tuğba Çiğdem, Nursen Bahar Değerli, Dilara Taşkın, Merve Sevin, Müşerref Aydoğdu, Ecem Aka, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

5 Şubat 2017 tarihinde sürekli programa geç katıldığı için diskalifiye edildi.

Kaynak:Biyografi.info

Gülce Lale videoları

Tüm Gülce Lale videoları

Gülce Lale için yapılan aramalar

Gülce Lale, Gülce Lale biyografi, Gülce Lale hayatı, Gülce Lale özgeçmişi, Gülce Lale hakkında, Gülce Lale doğum yeri, Gülce Lale fotoğraf, Gülce Lale video, Gülce Lale resim, Gülce Lale kimdir?, Gülce Lale kaç yaşında?, Gülce Lale nereli, Gülce Lale memleketi