FB TW PIN NWS
BioRank 2519

Gökhan Yıkılkan

Doğum tarihi : 01.Ocak.1983
Gökhan Yıkılkan kaç yaşında : 41
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Gökhan Yıkılkan doğum yeri : Ankara

Gökhan Yıkılkan Biyografisi

2 Nisan 2015 tarihinden itibaren Show TV'de yayınlanan, sunuculuğunu Yusuf Çim’in yaptığı “Piramit” adlı yarışma programında Evrim Akın ile beraber yarışmacı koçu olarak görev yapacaklar.

Gökhan Yıkılkan, 1 Ocak 1983 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Yazları gittiği gençlık kamplarında skeçler yazıp oynamaya basladı. Lisede ilk kez tiyatro sahnesine çıktı. Ailesi Uçak mühendisi olmasını isterken O, liseden sonra tiyatro oyuncusu olacağını açıklayarak Ankara Sanat Tiyatrosuna kursiyer olarak girdi ve tiyatro oyunlarında oynadı. O senelerde konservatuar sınavlarına girdi kazanamadı ve babasının kuruyemiş dükkanında çalıştı.

Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü burslu kazanıp İstanbul’a geldi. Yapımcı Alper Mestçi ile bir şekilde tanıştı ve TRT’nin programlarından biri olan Bir Zahmet’le adından söz ettirmeye başladı.

2009 yılında yönetmenliğini Alper Mestçi’nin yaptığı başrollerinde Okan Bayülgen, Hakan Yılmaz ve Aslıhan Gürbüz’ün oynadığı “Kanal-İ-zasyon” adlı sinema filminde Ceren Şekerci, Serhat Özcan, Orhan Aydın, Hakkı Devrim, Rasim Öztekin, Erol Günaydın da rol alırken, konuk oyuncu olarak Erol Büyükburç, Yasemin Bozkurt, Ahmet Çakar, Ziya Kürküt, Metin Uca, Vatan Şaşmaz, Esra Erol, Sadettin Teksoy, Zerrin Özer, Haydar Dümen, Medyum Memiş, Gülgün Feyman, Gökhan Yıkılkan da oynadı.

TRT 1 ‘de yayınlanan “Bir Zahmet” isimli programda görev aldı. Gökhan Yıkılkan, bu komedi programında değişik tiplere bürünerek skeç tadında gizli kamera çekimleri yaparak seyircileri eğlendirdi.

2012 yılında, Erdal Özyağcılar’ın başrolünde oynadığı “2 Yaka Bir İsmail” adlı dizide Ahmet karakterini canlandırdı.

2015 yılında, “Güvercin Uçuverdi” adlı sinema filminde Atalay Demirci, Gökhan Yıkılkan, Ali Erkazan, Salih Kalyon, Zerrin Sümer rol aldı.

2 Nisan 2015 tarihinden itibaren Show TV'de başlayan sunuculuğunu Yusuf Çim’in yaptığı “Piramit” adlı - İki takımın kıyasıya yarışacakları - yarışma programında Evrim Akın ve Gökhan Yıkılkan yarışmacı koçu olarak görev yapacaklar.

Filmleri ve Dizileri :
2015 - Güvercin Uçuverdi (Aydın Kesme) (Sinema Filmi)
2014 - Otel Divane (Hüseyin) (TV Dizisi)
2013 - Adem'in Hikayesi (Kısa Film)
2012 - 2 Yaka Bir İsmail (Ahmet) (TV Dizisi)
2012 - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 3. Sezon (Muzaffer) (TV Dizisi)
2011 - Adım Bayram Bayram (Bayram Bayram) (TV Dizisi)
2009 - Kanal-İ-zasyon (Murat) (Sinema Filmi)
2000 - Bizim Evin Halleri (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Gökhan Yıkılkan filmleri

Tüm Gökhan Yıkılkan filmleri

Gökhan Yıkılkan için yapılan aramalar

Gökhan Yıkılkan, Gökhan Yıkılkan biyografi, Gökhan Yıkılkan hayatı, Gökhan Yıkılkan özgeçmişi, Gökhan Yıkılkan hakkında, Gökhan Yıkılkan doğum yeri, Gökhan Yıkılkan fotoğraf, Gökhan Yıkılkan video, Gökhan Yıkılkan resim, Gökhan Yıkılkan kimdir?, Gökhan Yıkılkan kaç yaşında?, Gökhan Yıkılkan nereli, Gökhan Yıkılkan memleketi