FB TW PIN NWS
BioRank 7940

Aslıhan Karalar

Doğum tarihi : 27.Nisan.1999
Aslıhan Karalar kaç yaşında : 24
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Meslek : Dizi Oyuncusu
Aslıhan Karalar doğum yeri : Ankara

Aslıhan Karalar Biyografisi

Aslıhan Karalar, 2017 yılı Best Model of Turkey yarışmasında birinci oldu ve Fransa'nın başkenti Paris'te yapılan “Best Model Of World 2017”de Türkiye'yi temsil etti.
Aslıhan Karalar, 27 Nisan 1999 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Anne-babası elektrik elektronik mühendisi olan Aslıhan Karalar’ın annesi Çanakkale, babası ise Ankaralıdır. Bir erkek kardeşi vardır. İlkokul ve ortaokuldan sonra Bilkent Uluslararası Laboratuvar Lisesi'nde Fransızca eğitim aldı. Londra'daki King's College'da işletme bölümünde okumaktadır. Liseden mezun olduktan sonra İstanbul’a gelip modellik eğitimi aldı.

Küçük yaşlardan itibaren 7 yıl piyano ve bale eğitimi alan Aslıhan Karalar oyunculuğun yanısıra Fashion Week’te belli başlı defilelerde modellik yapmayı da istemektedir.

Aslıhan Karalar, 2017 yılı Best Model of Turkey yarışmasında birinci oldu ve Fransa'nın başkenti Paris'te yapılan “Best Model Of World 2017”de Türkiye'yi temsil etti.

İngilizce ve Fransızca bilen Aslıhan Karalar, aynı zamanda lisanslı voleybol oyuncusudur.

Ömer Sabancı’nın ortanca oğlu Hakan Sabancı ile Nisan 2018 yılında birlikte oldu ancak Mayıs 2018’de ayrıldı.

Aslıhan Karalar’ın oynadığı ilk dizisi Atv’de yayınlanan ve senaryosunu Melek Gençoğlu'nun yazdığı, yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı “Şahin Tepesi” dizisinde Ezgi Görsöz karakterini canlandırırken, dizinin rollerini Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner, Leyla Tanlar, Mustafa Mert Koç paylaşmıştır.

2019 yılının son aylarında vizyona girecek Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğindeki yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın yaptığı Diriliş Osman dizisinde Osman Bey karakterini Burak Özçivit canlandırırken, Aslıhan Karalar da Şeyh Edebali’nin kızı Malhun Hatun karakterini canlandıracak.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2019 - Diriliş Osman (Şeyh Edebali’nin kızı Malhun Hatun) (TV Dizisi)
2018 - Şahin Tepesi (Ezgi Görsöz) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Aslıhan Karalar için yapılan aramalar

Aslıhan Karalar, Aslıhan Karalar biyografi, Aslıhan Karalar hayatı, Aslıhan Karalar özgeçmişi, Aslıhan Karalar hakkında, Aslıhan Karalar doğum yeri, Aslıhan Karalar fotoğraf, Aslıhan Karalar video, Aslıhan Karalar resim, Aslıhan Karalar kimdir?, Aslıhan Karalar kaç yaşında?, Aslıhan Karalar nereli, Aslıhan Karalar memleketi