FB TW PIN NWS
BioRank 8811

Noah Ringer

Doğum tarihi : 18.Kasım.1997
Noah Ringer kaç yaşında : 26
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Noah Ringer doğum yeri : Dallas, Texas, A.B.D.

Noah Ringer Biyografisi

Aynı adı taşıyan başarılı animasyon serisinden uyarlanan Avatar; The Last Airbender adlı sinema filminde, filme adını veren Avatar Aang karakterini canlandıran A.B.D.’li genç sinema oyuncusu. Rol aldığı ilk sinema filmi ile Holywood yıldızları arasına girmeyi başaran Ringer’ın gelecekteki projeleri arasında Cowboys & Aliens bulunmakta.
Noah Andrew Ringer, 18 Kasım 1997 tarihinde, Dallas, Texas, A.B.D.’de dünyaya geldi. Çok genç yaşalarından itibaren tekvando sporu ile uğraşan ve henüz 12 yaşındayken siyah kuşak sahibi olmayı başaran Ringer, ayrıca pek çok Uzakdoğu dövüş silahını başarıyla kullanmaktaydı.

Avatar animasyon dizisinin büyük bir hayranı olan Ringer, Paramaunt Pictures’ın film uyarlamasının başrolü için oyuncu seçmeleri açtığını duyunca evde kaydettiği ve ağırlıklı olarak dövüş becerilerini sergilediği bir videoyu şirkete gönderdi ve de yapılan seçmeler sonucunda başrol için uygun olduğu kanısına varıldı. Usta yönetmen M. Night Shyamalan’ın kamera arkasında yer aldığı Son Hava Bükücü filminde Avatar Aang karakterini canlandırarak başrolde yer alan Ringer, bu filmde Nicola Peltz, Jackson Rathbone ve de Slumdog Millionaire filmiyle Altın Küre ödülünü kazanan Dev Patel ile beraber oynama şansını elde etti.

Ringer, Son Hava Bükücü filmindeki rol arkadaşları Nicola Peltz, Dev Patel ve Jackson Rathbone'la birlikte filmi tanıtmak üzere 27 Mart 2010 tarihinde, Nickelodeon Kids Choice Awards törenine katıldı.

Genç oyuncu 2011 yılında gösterime girmesi beklenen Cowboys & Aliens filminde Emmett karakterini canlandıracak.

Kaynak:Biyografi.info

Noah Ringer için yapılan aramalar

Noah Ringer, Noah Ringer biyografi, Noah Ringer hayatı, Noah Ringer özgeçmişi, Noah Ringer hakkında, Noah Ringer doğum yeri, Noah Ringer fotoğraf, Noah Ringer video, Noah Ringer resim, Noah Ringer kimdir?, Noah Ringer kaç yaşında?, Noah Ringer nereli, Noah Ringer memleketi