FB TW PIN NWS
BioRank 5302

Nazlıcan Arkan

Doğum tarihi : ??.??.1993 Ölüm tarihi : 21.Aralık.2019
Nazlıcan Arkan kaç yaşında öldü : 26
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Nazlıcan Arkan doğum yeri : İstanbul
Ölüm yeri : İstanbul

Nazlıcan Arkan Biyografisi

İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Nazlıcan Arkan, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Şarkıcı Ceylan teyzesidir. Nazlıcan Arkan aslen Tuncelilidir.

Üniversiteden mezun olduktan sonra ve yarışmaya katılmadan önce bankacılık yapan Nazlıcan Arkan, modayı ve güzel giyinmeyi sevdiğini belirtmiştir. 170 cm. boyunda ve 58 kilodur.

Nazlıcan Arkan, 26 Aralık 2016 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter'in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Bahar Candan, Esin Çevik, Merve Sevin, Duygu Çevik, Aylin Ençok, Selin Ençok, Dilara Taşkın, Melek Özçağan, Çağla Sarıoğlu, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

Nazlıcan Arkan, 15 Ocak 2017 tarihinde elendi.

2019 yılı kasım ayından beri İstanbul'da pankreas iltihabı nedeniyle tedavi gören Nazlıcan Arkan, 21 Aralık 2019 tarihinde tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Kaynak:Biyografi.info

Nazlıcan Arkan videoları

Tüm Nazlıcan Arkan videoları

Nazlıcan Arkan için yapılan aramalar

Nazlıcan Arkan, Nazlıcan Arkan biyografi, Nazlıcan Arkan hayatı, Nazlıcan Arkan özgeçmişi, Nazlıcan Arkan hakkında, Nazlıcan Arkan doğum yeri, Nazlıcan Arkan fotoğraf, Nazlıcan Arkan video, Nazlıcan Arkan resim, Nazlıcan Arkan kimdir?, Nazlıcan Arkan kaç yaşında?, Nazlıcan Arkan nereli, Nazlıcan Arkan memleketi