FB TW PIN NWS
BioRank 3756

Zafer Mete

Doğum tarihi : 08.Ocak.1992
Zafer Mete kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Meslek : Model
Zafer Mete doğum yeri : İstanbul

Zafer Mete Biyografisi

Survivor 2016 Gönüllüler yarışmacısı

Zafer Mete, 8 Ocak 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Yonca ve Yeliz adlarında iki kız kardeşi vardır. Yeditepe Üniversitesinden mezun oldu.

2014 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katıldı. Galatasaray taraftarı olan Zafer Mete, Erenköy World Gym (B) takımında kaleci olarak forma giymiştir

7 Şubat 2016 tarihinde başlayacak olan “Survivor 2016” yarışmasına Zafer Mete da gönüllüler takımında katılacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında yer alan Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık oyununda sol bacağından ciddi şekilde sakatlanmıştı. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonra ayağında meydana gelen sakatlık nedeniyle doktor raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan'ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan'ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışmacı adayı kalan Yağmur Özdemir'i de takımlarına kattı.

15 Nisan 2016 tarihinde yapılan Survivor 2016'nın konsey gecesinde Zafer Mete'nin Semih Öztürk ile kavgasından dolayı Zafer Mete'nin diskalifiye olduğunu açıklandı.

1 Ekim 2016 tarihinde 2.sezon ilk bölümü TV8'de başlayan "Para Bende" adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçecek çok zevkli bir yarışmada birinci grup, Serkay Tütüncü ve Zafer Mete, ikinci grup ise Spartalı Mehmet ve Yunus Günçe olacak. Her bölümde ekipler arasında oynanacak olan oyunu kazanan bin doları alırken diğer ekip 100 dolarla 2 gün boyunca tatil yapmaya çalışacak.

Kaynak:Biyografi.info

Zafer Mete için yapılan aramalar

Zafer Mete, Zafer Mete biyografi, Zafer Mete hayatı, Zafer Mete özgeçmişi, Zafer Mete hakkında, Zafer Mete doğum yeri, Zafer Mete fotoğraf, Zafer Mete video, Zafer Mete resim, Zafer Mete kimdir?, Zafer Mete kaç yaşında?, Zafer Mete nereli, Zafer Mete memleketi