FB TW PIN NWS
BioRank 876

Ezgi Avcı

Doğum tarihi : ??.??.1992
Ezgi Avcı kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Sporcu
Ezgi Avcı doğum yeri : İstanbul

Ezgi Avcı Biyografisi

Survivor 2016 yarışmacısı oldu.

Ezgi Avcı, 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Profesyonel voleybolcu olan Ezgi Avcı liseyi bitirdikten sonra voleybol sayesinde kazandığı bir burs ile Amerika, Florida’da bir üniversitede işletme üzerine okudu. Dokuz yıl Eczacıbaşı'nda voleybol oynadı.

1,79 boyunda olan Ezgi Avcı, 2013 yılında yapılan güzellik yarışmasında Miss Turkey 3. Güzeli seçildi. Daha sonra Filipinler'e giderek Türkiye'yi temsil etti.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayacak olan “Survivor 2016” yarışmasına Ezgi Avcı da Ünlüler takımında katılacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında yer alan Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık oyununda sol bacağından ciddi şekilde sakatlanmıştı. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonra ayağında meydana gelen sakatlık nedeniyle doktor raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan'ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan'ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışmacı adayı kalan Yağmur Özdemir'i de takımlarına kattı.

Tv8 kanalında Magazin 8 programının sunuculuğunu yaptı. Özel gece sunumları, şirketlerin bayi toplantılarının sunumlarında yer almaya başladı.

Eylül 2016 ayında başlayan ve Cengiz Abazoğlu ile birlikte Tv8 kanalında moda yarışması "Ne Giysem Yakışır" adlı programda sunuculuk yaptı. Program Kasım 2016 ayında bitti.

28 Ekim 2016 tarihinde başrollerinde Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun oynadığı Kiralık Aşk dizisinin kadrosuna katıldı.

Ezgi Avcı, 25 Haziran 2020 tarihinde basketbolcu, Nemanja Djurisic ile Bodrum'da evlendi.

Filmleri ve Dizileri :
2016 - Kiralık Aşk (Işıl) (Tv Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Ezgi Avcı videoları

Tüm Ezgi Avcı videoları

Ezgi Avcı için yapılan aramalar

Ezgi Avcı, Ezgi Avcı biyografi, Ezgi Avcı hayatı, Ezgi Avcı özgeçmişi, Ezgi Avcı hakkında, Ezgi Avcı doğum yeri, Ezgi Avcı fotoğraf, Ezgi Avcı video, Ezgi Avcı resim, Ezgi Avcı kimdir?, Ezgi Avcı kaç yaşında?, Ezgi Avcı nereli, Ezgi Avcı memleketi