FB TW PIN NWS
BioRank 2763

İbrahim Giydirir

Doğum tarihi : 25.Temmuz.1989
İbrahim Giydirir kaç yaşında : 35
Kilo & Boy :
Burcu : Aslan
Meslek :
İbrahim Giydirir doğum yeri : İstanbul

İbrahim Giydirir Biyografisi

Survivor 2016 Gönüllüler yarışmacısı

İbrahim Giydirir, 25 Temmuz 1989 tarihinde İstanbul'da doğmuştur.

Dövüş sporu olan Muay Thai sporcusudur. 1.93 boyu 90 kilo olan dövüşçünün dünya çapında da birçok başarısı vardır. İbrahim Giydirir’in 1 Avrupa Şampiyonluğu, 1 Avrupa ikinciliği ve 2013 yılında elde ettiği Dünya Dövüş Oyunları ikinciliği vardır. Toplamda ise 22 maçta 7’si nakavt ile 19 galibiyet ve 3 yenilgisi bulunmaktadır.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayacak olan “Survivor 2016” yarışmasına İbrahim Giydirir de gönüllüler takımında katılacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında yer alan Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık oyununda sol bacağından ciddi şekilde sakatlanmıştı. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonra ayağında meydana gelen sakatlık nedeniyle doktor raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan'ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan'ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışmacı adayı kalan Yağmur Özdemir'i de takımlarına kattı.

Kaynak:Biyografi.info

İbrahim Giydirir videoları

Tüm İbrahim Giydirir videoları

İbrahim Giydirir için yapılan aramalar

İbrahim Giydirir, İbrahim Giydirir biyografi, İbrahim Giydirir hayatı, İbrahim Giydirir özgeçmişi, İbrahim Giydirir hakkında, İbrahim Giydirir doğum yeri, İbrahim Giydirir fotoğraf, İbrahim Giydirir video, İbrahim Giydirir resim, İbrahim Giydirir kimdir?, İbrahim Giydirir kaç yaşında?, İbrahim Giydirir nereli, İbrahim Giydirir memleketi