FB TW PIN NWS
BioRank 1922

Hande Sarıoğlu

Doğum tarihi : 19.Eylül.1988
Hande Sarıoğlu kaç yaşında : 36
Kilo & Boy :
Burcu : Başak
Hande Sarıoğlu doğum yeri : Akçakoca, Düzce

Hande Sarıoğlu Biyografisi

Şubat 2016 ayında TV8’de başlayan “Böyle Çok Daha Güzelsin” adlı programda sunuculuk yaptı.

Hande Sarıoğlu, 19 Eylül 1988 tarihinde Düzce, Akçakoca’da doğmuştur. Bir abisi vardır. İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.

Halid Ziya Uşaklıgil’in eserinden uyarlanan, 2010 yılında yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı ve başrollerinde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor, Nur Fettahoğlu’nun oynadığı “Aşk-ı Memnu” dizisinin son üç bölümünde Nihal ile Behlül’ün düğün organizatörü rolünü oynadı.

Hande Sarıoğlu, 2010 yılında Star TV'de Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programında stüdyo dışında çeşitli illerdeki yarışmacıların yanından, evlerinden yayın yaparak ana yayın merkezine görüntü aktararak yarışmacıları bizlere tanıtmıştır.

2011 yılında “Pasaport” Adlı bir yarışma programını Ümit Erdim ile birlikte sundu. Daha sonra Fox TV’de “Kaç Para Kaç” programını çekti.

TRT 1 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan “Ana Ocağı” programında 30 Kasım 2015 tarihinde yarışan ekipte oldu. Yarışmada eğitmen anne olarak Meltem Açıkel, Zehra Şener ve Ümmiye Koçak görev yapmıştır.

Şubat 2016 ayında TV8’de başlayan ve Sunuculuğunu Hande Sarıoğlu’nun yaptığı “Böyle Çok Daha Güzelsin” adlı programda Alp Kavasoğlu ve Sema Çelebi birlikte jüri üyeliği yaptı.

Daha sonra 2017 Ağustos ayından itibaren Tivibu Spor'da görev alan Hande Sarıoğlu, 13 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Habertürk TV ekranlarında yer almaya başladı. İlk olarak Habertürk TV ekranlarında yayınlanan Emin Çağlar'ın moderatörlüğünü yaptığı Spor Saati programında Fatih Altaylı ile birlikte yer aldı. 2 Aralık 2019'daki programda Fatih Altaylı ile tartıştıktan sonra programın sunuculuğunu bıraktı.

Habertürk'de spor spikerliği ve sunuculuk yapmaya devam eden Hande Sarıoğlu, 11 Şubat 2021 tarihinde dans ettiği anları sosyal medyasından paylaştığı için işine son verildi.

Filmleri ve Dizileri :
2010 - Aşk-ı Memnu (düğün organizatörü)(Tv.dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Hande Sarıoğlu için yapılan aramalar

Hande Sarıoğlu, Hande Sarıoğlu biyografi, Hande Sarıoğlu hayatı, Hande Sarıoğlu özgeçmişi, Hande Sarıoğlu hakkında, Hande Sarıoğlu doğum yeri, Hande Sarıoğlu fotoğraf, Hande Sarıoğlu video, Hande Sarıoğlu resim, Hande Sarıoğlu kimdir?, Hande Sarıoğlu kaç yaşında?, Hande Sarıoğlu nereli, Hande Sarıoğlu memleketi