FB TW PIN NWS
BioRank 201

Gülşah Saraçoğlu

Doğum tarihi : ??.??.1982
Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında : 41
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Tasarımcı
Gülşah Saraçoğlu doğum yeri : İstanbul

Gülşah Saraçoğlu Biyografisi

Gülşah Saraçoğlu, 1982 yılında İstanbul'da doğmuştur. Liseyi bitirdikten sonra eğitimine devam etmeyen Gülşah Saraçoğlu, moda sektörüne atıldı.
Gülşah Saraçoğlu, Dilek Hanif'in asistanı olarak moda sektöründe işe başlamasının sonrasında ise birçok ünlüye hazırladığı tasarımlar ile adından söz ettirmeyi başardı. İlk çalışmalarını Hande Yener'e hazırladığı kıyafetlerle yaptı. Basın tarafından tanınması Nükhet Duru'ya hazırladığı kostümlerle gerçekleşti. Haute couture atölyesinde Nicole Kidman, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Demet Akalın, Nükhet Duru, Sibel Can, Nazan Öncel, Seren Serengil, Cenk Eren gibi ünlülere özel sahne kostümü yapmaktadır.

2011 yılında Eda Taşpınar, Deniz Berdan ve Gülşah Saraçoğlu beraber "Sen Yeter Ki İste" adlı bir program yaptılar.

2012 yılında prodüktör Demet Lee Öger’e diktiği kıyafeti o yıl Golden Globe ve Oscar Ödül töreninde giydiğinde Hollywood Yıldızı Nicole Kidman’ın beğenmesi ile tanınması bir olmuş. Ardından Nicole Kidman, Elton John ve daha birçokları ile çalışma imkanı oldu.

2014 yılında Dubai’de bir mağaza açtı.

2016 yılının mart ayına kadar 80 kilo olan Gülşah Saraçoğlu geçirdiği mide ameliyatı sonrası 8 ayda 27 kilo vererek 53 kiloya kadar indi.

Gülşah Saraçoğlu, 2010 yılında evlenip 2012'de boşandığı eşi Selçuk Yentur ile 2014 yılında tekrar evlendi. Daha sonra yine 2015 yılında boşanıp yine eski eşi Selçuk Yentur ile 11 Ocak 2018 tarihinde tekrar nişanlandı. Aslan Yentur (d.2011) adında bir oğlu vardır.

BeyazTv’de Ağustos 2016 ayında başlayan “Söylemezsem Olmaz” programında Bircan İpek, Nihat Doğan ve Ömür Varol ile birlikte Kasım 2016 ayına kadar sunuculuk yaptı.

Gülşah Saraçoğlu, uzun bir süredir aşk yaşadığı iş insanı sevgilisi Gökhan Göz'den 2020 ocak ayında ayrıldı.

20 Ocak 2020 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan Doya Doya Moda yarışmasında Gülşah Saraçoğlu, Banu Noyan, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez ile birlikte Jüri üyeliği yapmaktadır.

Kaynak:Biyografi.info

Gülşah Saraçoğlu videoları

Tüm Gülşah Saraçoğlu videoları

Gülşah Saraçoğlu için yapılan aramalar

Gülşah Saraçoğlu, Gülşah Saraçoğlu biyografi, Gülşah Saraçoğlu hayatı, Gülşah Saraçoğlu özgeçmişi, Gülşah Saraçoğlu hakkında, Gülşah Saraçoğlu doğum yeri, Gülşah Saraçoğlu fotoğraf, Gülşah Saraçoğlu video, Gülşah Saraçoğlu resim, Gülşah Saraçoğlu kimdir?, Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında?, Gülşah Saraçoğlu nereli, Gülşah Saraçoğlu memleketi