FB TW PIN NWS
BioRank 3852

Bircan İpek

Doğum tarihi : 04.Ocak.1988
Bircan İpek kaç yaşında : 36
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Meslek : TV sunucusu
Bircan İpek doğum yeri :

Bircan İpek Biyografisi

BeyazTv’de “Söylemezsem Olmaz” programının sunucusudur.

Bircan İpek, 4 Ocak 1988 tarihinde doğmuştur. Asıl adı Bircan Bali’dir. Bircan Bali'nin baba tarafından memleketi aslen Adana’dır. Muğla Üniversitesinden mezun oldu.

Bircan İpek, 2,5 yıldır birlikte olduğu eski manken Şenol İpek ile 6 Temmuz 2013 tarihinde evlendi.

BeyazTv’de 2016 yılında “Söylemezsem Olmaz” programında Gülşah Saraçoğlu, Nihat Doğan ve Ömür Varol ile birlikte sunuculuk yaptı.

24 Mayıs 2018 tarihinde Şenol İpek ile Bircan Bali boşandı. 5 yıllık evliliklerini sonlandırarak boşanma haberini sosyal medya hesaplarından paylaştıkları bir video ile duyurdu.

2 Ocak 2018 tarihinden itibaren Milliyet Gazetesinin Yazarı, Ali Eyüboğlu, sunucu Ece Erken, İlkay Buharalı ve Bircan İpek birlikte “Söylemezsem Olmaz” Programını sunmaya başladılar. Ağustos 2018 tarihinden itibaren yeni sezon “Söylemezsem Olmaz” Programlarına Bircan İpek, Ece Erken ve Nihat Doğan ile birlikte devam ettiler. Nihat Doğan Eylül ayında sunuculuktan ayrıldı.

Kaynak:Biyografi.info

Bircan İpek videoları

Tüm Bircan İpek videoları

Bircan İpek için yapılan aramalar

Bircan İpek, Bircan İpek biyografi, Bircan İpek hayatı, Bircan İpek özgeçmişi, Bircan İpek hakkında, Bircan İpek doğum yeri, Bircan İpek fotoğraf, Bircan İpek video, Bircan İpek resim, Bircan İpek kimdir?, Bircan İpek kaç yaşında?, Bircan İpek nereli, Bircan İpek memleketi